WordPress i WooCommerce

Co tydzień aktualizujemy Twojego WordPressa, wtyczki i motywy, aby zadbać o funcjonalność i bezpieczeństwo.

Przeprowadzamy 
wszystkie niezbędne aktualizacje wtyczek WordPress co tydzień.

🔄

📅

Aktualizacje WordPress

Co tydzień aktualizujemy Twojego WordPressa, zainstalowane wtyczki i motyw, którego używasz. 

🔧

Bezpieczne aktualizacje

Przed aktualizacjami, tworzymy kopię zapasową, gdyby coś poszło nie tak, od razu odzyskujemy poprzednią wersję witryny.

🕒

Gdy ruch jest mniejszy

Aktualizacje przeprowadzamy w nocy, kiedy natężenie ruchu jest niższe niż zazwyczaj. Dzięki temu nie przeszkadza do przeglądającym.

👀

Kontrola wizualna

Zawsze po wykonanych aktualizacjach sprawdzamy czy wszystko jest w porządku i czy strona wygląda jak wcześniej.

📄

Cotygodniowe raporty

Przyspieszamy Twoją witrynę tak, że pokochasz ją za prędkość wczytywania. Twoi odwiedzający również.

Dlaczego trzeba aktualizować wtyczki WordPress?

Przeczytaj uważnie nasz artykuł, a dowiesz się dlaczego niezbędne jest przeprowadzanie regularnych aktualizacji.

Ty masz pytania, a my odpowiedzi.

Aktualizacje WordPress i WooCommerce - pytania

Aktualizacje WordPress to zmiany wprowadzone w kodzie. Dotyczy to zarówno kodu CMS WordPress jak i motywu lub wtyczki.

Oczywiście, aktualizacje można wykonać za pomocą kilku kliknięć jednak zdecydowanie zalecamy podjęcie środków ostrożności takich jak wykonanie pełnej kopii zapasowej witryny przed wykonaniem aktualizacji, a następnie wykonanie aktualizacji w witrynie testowej lub zlecenie webmasterowi zarządzanie wszystkimi aktualizacjami.

Load More

Każde oprogramowanie musi być stale aktualizowane, aby działało prawidłowo. Korzystając z narzędzi stworzonych przez zaufanych programistów i projektantów, wiesz, że odpowiadają oni przed swoim oprogramowaniem i regularnie je aktualizują.
Istnieje wiele powodów, dla których programiści WordPressa (a także wtyczek i motywów) mogą uznać za stosowne zaktualizowanie kodu źródłowego swojego produktu.

1. Bezpieczeństwo:
Kod źródłowy jest bardzo podatny na infiltrację oraz infecję, dlatego możesz dostrzec częste aktualizacje bezpieczeństwa, które są wydawane, aby łatać błędy.

2. Wydajność:
Nawet jeśli na Twojej witrynie znajduje się zaufane i sprawdzone rozwiązanie (wtyczki, motyw), to pamiętaj, że wydajność może z czasem się obniżyć gdy oprogramowanie (kod) stanie się przestarzałe. Dlatego też, wydawane są poprawki wydajności aby mieć pewność, że oprogramowanie nie ma negatywnego wpływu na prędkość działania witryny.

3. Funkcjonalność i ulepszenia:
Każdy dobry programista zwróci uwagę na zmieniające się trendy w sieci. Gdy te się zmieniają, bardzo ważne jest aby strony internetowe mogły stale dostosowywać się do współczesnych doświadczeń użytkowników.

Load More

Co tydzień wykonujemy aktualizacje Twojego WordPressa – czyli oprócz samego CMS, również wtyczek i motywu. Co więcej, staramy się je wykonywać w godzinach o małym natężeniu ruchu, aby nie wpłynęły negatywnie na wygodę użytkowników i przeglądających Twoją witrynę.
Aktualizacje nie zawsze przebiegają bezproblemowo. Kod w jedym oprogramowaniu może kolidować z innym, co powoduje awarię części witryny lub jej całkowite uszkodzenie. Aktualizacje mogą czasem również powodować niechciane lub nieoczekiwane zmiany w samym interfejsie Twojej witryny. Bez ścisłego monitorowania każdej aktualizacji, Twoi odwiedzający (i użytkownicy) mogą być zdezorientowani, gdy nieoczekiwanie napotkają nieprawidłowo wyrównaną stronę lub uszkodzoną funkcjonalność wtyczki.

Dlatego w WordCare™ jesteśmy od tego, aby pilnować wszystkich aktualizacji Twojego WordPressa oraz zapewnić mu ciągłe i stabilne działanie. 

Load More

dla Ciebie!

Okładka ebooka WordCare

Obsługa strony WordPress

CHECKLISTA 65 zadań do wykonania, aby utrzymać stronę WordPress w świetnej kondycji.