Usterki są nieprzewidziane i nie odpoczywają w weekendy.

7 dniowe wsparcie awaryjne 🔥

Awaria WordPress
w weekend

a my jesteśmy z Tobą.

Co zyskasz?

Nie ważne czy jest to weekend, święto czy po prostu dzień wolny od pracy. Usterki są nieprzewidziane, dlatego pomożemy Ci we wszystkie dni tygodnia z usługą 7Care

Skorzystaj z naszej usługi 7Care i śpij spokojnie także w weekendy i święta.

Przez całą dobę monitorujemy Twoją witrynę. To znaczy, że gdy przestaje działać, wiemy o tym pierwsi. 

Dlaczego warto?

Prosta Subskrypcja

Bezpłatne wdrożenie pakietu

Transparentna komunikacja

Szybka reakcja na zgłoszenia

zwróć uwagę także na to...

Mamy odpowiedzi na Twoje pytania

7 dniowe wsparcie awaryjne WordPress - Pytania

Jak najbardziej! Usługa 7Care jest przede wszystkim przewidziana dla sklepów internetowych (ale nie tylko), których przestój w weekend może przynieść straty w biznesie.

Usługa obejmuje:

 • nielimitowane wsparcie awaryjne – nadzór nad działaniem witryny przez 7 dni w tygodniu (włącznie w święta);
 • reakcję na Awarię i podjęcie działań;

 

Czym jest Awaria? 

Zgodnie z treścią definicji zawartą w „§1 Definicje” OWUCałkowite wstrzymanie działania Witryny lub inną przeszkodę całkowicie uniemożliwiającą prawidłowe korzystanie z Witryny, w tym sytuację w której nie jest możliwe złożenie zamówienia, jeśli Witryna oferuje taką możliwość;

Usługa nie obejmuje:

 • edycji treści,
 • zmiana banerów, slajderów,
 • instalacja, usuwanie oraz konfiguracja wtyczek,
 • zmiany w CSS,
 • dodawania/usuwanie artykułów na bloga,
 • konsultacje e-mailowe z Wykonawcą w zakresie obsługiwanej Witryny WordPress,
 • udzielanie porad, instrukcji, wskazówek, odpowiedzi na pytania,
 • pracy Wykonawcy poza wyznaczonymi godzinami, w której działa usługa 7Care,
 • usuwania Usterek, które nie wpływają na możliwość dokonania zakupu i innych, które nie wpływają znacznie na sposób działania Witryny dla Użytkownika
 • kontaktu telefonicznego ani innego z Wykonawcą poza drogą e-mailową

Usługa obejmuję pracę Wykonawcy w razie Awarii w godzinach 08:00-16:00 CEST przez 7 dni w tygodniu

Usługę możesz wykupić w dowolnym momencie naszej współpracy. Pamiętaj jednak, że aktywacja jest możliwa tylko w dni robocze czyli zalecamy ją zakupić przed ewentualną awarią.

W przypadku rezygnacji z Subskrypcji usługi 7Care, ponowna aktywacja jest możliwa po 3 miesiącach.

Zakup Subskrypcji jest możliwy tylko jako rozszerzenie Subskrypcji aktywnego Pakietu Opieki – pakiety dostępne tutaj

Jedna usługa 7Care obejmuje 1 witrynę WordPress, która jest pod naszą opieką w dowolnym Pakiecie. Wybierz witryny, które chcesz mieć także w opcji 7Care. Mogą to być wszystkie, a może tylko jedna. Pamiętaj jednak, że będziemy mogli pomóc w razie Awarii w weekend tylko tym Witrynom, które mają wykupioną, aktywowaną i przypisaną usługę 7Care. W razie pytań, skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś już naszym Klientem i chcesz dokupić rozszerzenie 7Care do swojego Pakietu Opieki, przejdź tutaj

Jeśli chcesz wykupić opiekę wraz z opcją 7Care, zapraszamy do zapoznania się z naszymi Pakietami Opieki lub skontaktuj się z nami

Jak najbardziej, możesz zrezygnować z usługi 7Care w dowolnym momencie i kontynuować subskrypcję Pakietu Opieki bez zmian. Pamiętaj jednak, że ponowna aktywacja usługi 7Care jest możliwa dopiero po 3 miesiącach od rezygnacji.

Historie i Opinie Klientów

Co mówią o nas Klienci?

Pozostałe usługi

Optymalizacja prędkości

Nasi specjaliści przyspieszą czas wczytywania Twojej witryny, tak aby pomóc Ci zwiększyć konwersję oraz poprawić wyniki Core Web Vitals.

Bezpieczeństwo
i usuwanie malware

Uczynimy z Twojej witryny fortecę, tak aby zwiększyć odporność i podatność na ataki botów i hakerów, a także usuniemy malware.

Nielimitowane wsparcie techniczne

Pomożemy Ci gdy Twoja witryna przestanie działać poprawnie lub klienci nie będą mogli złożyć w niej zamówienia. Bez limitu.

Zarządzanie treścią na stronie

Twój własny zespół wsparcia do dokonywania zmian i modernizacji w witrynie.

Aktualizacje co tydzień

Co tydzień przeprowadzamy aktualizacje motywu, wtyczek i WordPressa.

Kopie zapasowe
w chmurze

Tworzymy przyrostowe kopie zapasowe w bezpiecznej chmurze Amazon S3.

WordPress pomoc i naprawa

Jak pokazują wszelkie statystyki, CMS WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Jeżeli również Twoja strona z niego korzysta i poszukujesz specjalisty, któremu możesz zlecić wykonanie niezbędnych prac, znajdujesz się we właściwym miejscu. Skontaktuj się z nami niezależnie od tego, jakiego rodzaju pomoc Cię interesuje. Jako doświadczeni fachowcy zapewniamy wszechstronne, profesjonalne i skutecznie wsparcie na najwyższym poziomie i w korzystnych cenach!

Wszechstronna i skuteczna pomoc w WordPressie

Istnieją setki powodów przemawiających za wykorzystaniem możliwości, jakie daje CMS WordPress. Prostota obsługi, bezpłatny dostęp, wysoka jakość wykonania, ogromna baza pluginów i gotowych do zastosowania szablonów graficznych, częste aktualizacje – wszystko to sprawia, że mowa o niezwykle popularnym systemie zarządzania treścią, którego używają zarówno największe na świecie korporacje i firmy medialne czy z sektora IT, jak i początkujący blogerzy. Przychodzi jednak taki moment, że samodzielna obsługa WordPressa staje się zadaniem ponad siły właściciela strony, a wówczas warto zgłosić się do nas, żeby uzyskać pomoc.

Zapraszamy do stałej współpracy, w której ramach wykonujemy między innymi prace związane z administracją oraz poprawą funkcjonalności systemu zarządzania treścią. Dodatkowo gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę serwisu. Celem jest zapewnienie naszym Klientom nieprzerwanego, bezawaryjnego i w pełni bezpiecznego jego działania. Trzymamy rękę na pulsie przez cały czas.

Zapewniamy wsparcie małym firmom, serwisom internetowym, freelancerom, instytucjom, osobom prywatnym i każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy w utrzymaniu, obsłudze czy zapewnieniu ochrony CMS-owi przed atakami hakerskimi. Jedną z naszych specjalności jest właśnie zabezpieczenie WordPressa, które wymaga kompleksowych i dobrze przemyślanych działań, ponieważ w standardowej konfiguracji system jest dość mocno podatny na cyberataki. Nasze zadanie polega na wdrożeniu odpowiednich rozwiązań, które zapewniają optymalne, dostosowane do wymagań i możliwości danej strony zabezpieczenie przed hakerami i botami.

Doświadczeni specjaliści od WordPressa

Aby zapewnić płynność i komfort współpracy, dajemy Ci dostęp do panelu klienta, za pośrednictwem którego możesz wysyłać zgłoszenia. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku zarówno wszelkiego rodzaju prac technicznych, optymalizacyjnych i administracyjnych, jak i w razie potrzeby uzyskania profesjonalnego wsparcia merytorycznego. W ramach świadczonych usług nasi specjaliści zapewniają pomoc w wyborze najlepszych, ściśle dostosowanych do indywidualnej specyfiki witryny rozwiązań. Zapraszamy do współpracy także klientów, których interesuje sprawna i wykonana zawsze na czas aktualizacja, co przekłada się na poziom bezpieczeństwa strony.

Zachęcamy do kontaktu każdego, kto chce zlecić dowolne prace przy najpopularniejszym systemie zarządzania treścią i szuka specjalisty, który zapewni wszechstronną pomoc w każdej sytuacji, a obsługa WordPressa nie ma przed nim żadnych tajemnic.

Kompleksowa opieka
i wsparcie techniczne Twojej witryny.

Bezpłatna wycena
opieki Twojego WordPressa
Masz więcej pytań? Zajrzyj do naszego działu FAQ