WordPress i WooCommerce

Prędkość wczytywania witryny ma duże znaczenie dla Google. Wyższe pozycje w wyszukiwarce to wyższe zyski dla Ciebie.

Przyspieszymy Twoją stronę,
a Ty zwiększysz zyski.

🚀

Przed

Sklep internetowy jednego z naszych Klientów wczytywał się
w prawie 9 sekund.

Po

Po rozpoczęciu współpracy i naszych działaniach, potrzebuje teraz
niewiele ponad 1 sekundę!

Dla Google liczy się prędkość wczytywania strony internetowej. Szybko wczytująca się witryna jest wyżej pozycjonowania, dzięki czemu
więcej potencjalnych Klientów odwiedza Twoją stronę lub sklep.

🖼️

Optymalizacja grafiki

Stosujemy kompresję bezstratną, aby zmniejszyć rozmiar zdjęć i szybciej je wczytywać. Ponadto włączamy automatyczną kompresję dla nowych plików w przyszłości.

🤏

Minifikacja CSS i Javascript

Kompresujemy kod CSS oraz skrypty, co pozwala przeglądarkom szybciej odczytywać dane ze strony. 

🚧

Zasoby blokujące renderowanie

Przenosimy określone pliki z kodem tam gdzie nie będą wpływały na czas ładowania elementów wizualnych strony.

🗜️

Kompresja Gzip

Włączamy kompresję Gzip prosto z miejsca, w którym znajdują się pliki Twojej strony www. Oznacza to skrócenie czasu ładowania witryny.

💽

Pamięć podręczna

Tworzymy regularnie aktualizowaną wersję cache Twojej strony. Takie buforowanie strony pozwala wyświetlać użytkownikom znacznie szybciej treści niż czekać na załadowanie całej witryny.

⛱️

Lazy Loading

Część zasobów strony www może ładować się później, dzięki czemu redukuje to czas ładowania witryny i oszczędza przepustowość.

📈

Lepszy serwer

Jeżeli Twój serwer nie jest na tyle wydajny jak tego oczekujesz, pomożemy Ci znaleźć nowego dostawcę i zajmiemy się przeniesieniem strony.

👨‍💻

Stały monitoring

Będziemy stale monitorować Twoją witrynę pod kątem prędkości i konsultować z Tobą ewentualne zmiany.

Dlaczego warto?

Przeczytaj uważnie nasz artykuł, a dowiesz się jak ważne jest dbanie o prędkość wyświetlania swojej strony, aby nie tracić użytkowników

Ty masz pytania, a my odpowiedzi.

Optymalizacja WordPress - pytania

Dzięki godzinom ręcznej pracy nad optymalizacją oraz wtyczkom premium, które oferujemy bezpłatnie w ramach naszych planów opieki, uzyskujemy wystarczająco szybkie efekty, aby wpłynęły pozytywnie na witryny, którymi zarządzamy.

Podczas rozpoczęcia współpracy nasz zespół przeprowadza audyt Twojej strony internetowej, dzięki czemu możemy stworzyć i zrealizować unikalny plan działania dla Twojej witryny, aby znacznie skrócić czas ładowania.

Dbamy również o to, aby Twoja witryna była szybko na bieżąco, ponieważ zoptymalizowanie prędkości witryny to jedno, ale utrzymywanie szybkiego ładowania w dłuższej perspektywie to prawdziwa rewolucja.

Zapewniamy Ci bezpłatny dostęp do wtyczek premium WP Rocket i Smush Pro, a to daje Ci profesjonalną optymalizację witryny oraz kompresję zdjęć na Twojej stronie internetowej.

Load More

Chociaż tak na prawdę naszym celem jest zawsze osiągnięcie czasu ładowania poniżej 1 sekundy, nigdy nie składamy ogólnych obietnic, jeśli chodzi o czasy wczytywania witryn, którymi zarządzamy. Każdy kto składa takie obietnice chce po prostu sprzedać Ci swoje usługi, jednak ich jakość może pozostawiać wiele do życzenia.

Mimo to większość witryn, którymi zarządzany ładuje się w mniej niż 2 sekundy, co jest zalecanym czasem ładowania według Google.

Każda strona strona internetowa jest inna, dlatego w zależności od różnych aspektów witryny, osiągnięcie czasu ładowania poniżej 2 sekund może okazać się niemożliwe. Sytuacja taka może mieć miejsce na przykład gdy witryna znajduje się na hostingu współdzielonym (obok 10 000 innych witryn) i zawiera 30 reklam Google Ads, prawdopodobnie będzie działać wolno.

Jeżeli natomiast skorzystasz z porad naszych ekspertów, osiągnięcie czasu wczytywania poniżej 2 sekund nie powinno stanowić problemu, równoważąc przy tym potrzeby marketingowe i elementy wspomagające wzrost ruchu oraz sprzedaży na Twojej stronie internetowej.

Load More

Oczywiście, że tak! Współpracujemy z różnymi dostawcami usług hostingowych od dłuższego czasu.

Opiekujemy się wieloma stronami internetowymi, którzy korzystają z preferowanych przez nas dostawców, dlatego możemy zapewnić, że wybierając jeden z nich będziesz zadowolony(a) z jakości, obsługi klienta i skupienia się na szybkości.

Co najważniejsze, preferowani przez nas dostawcy hostingu zapewniają bezpłatne migracji wraz z rejestracją.

Z przyjemnością polecimy Ci dostawcę, z którymi współpracujemy długo i naszym zdaniem najlepiej spełni specyficzne potrzeby Twoich witryn. Gdy zarejestrujesz się u nowego dostawcy usług hostingowych, będziemy z nimi współpracować i nadzorować migrację, tak aby przebiegła płynnie i bez przestojów.

Gdy proces migracji zostanie już zakończony, będziemy zarządzać Twoim środowiskiem hostingowym, aby mieć pewność, że Twoja strona internetowa działa szybko i stabilnie.

Load More

Świadczymy usługi optymalizacji prędkości WordPress i WooCommerce tylko dla osób i firm, które chcą przyspieszyć swoją witrynę i utrzymać jej prędkość wczytywania przez długi czas.

Jednorazowa optymalizacja prędkości WordPress może teraz pomóc w szybszym wczytywaniu witryny, ale ponieważ Twoja strona będzie z pewnością zmieniać się w ciągu następnych tygodni i miesięcy, może ponownie zwolnić, chyba że ktoś będzie ją stale optymalizować pod kątem szybkości.

Chętnie podejmiemy współpracę z Tobą, aby zarządzać szybkością Twojej strony nie tylko dziś i jutro, ale również przyszłości.

Load More

dla Ciebie!

Okładka ebooka WordCare

Obsługa strony WordPress

CHECKLISTA 65 zadań do wykonania, aby utrzymać stronę WordPress w świetnej kondycji.