Kochamy swoich Klientów, a Oni kochają nas. ❤️

WordCare Opinie i Historie Klientów

Andrzej Gdula

Andrzej tworzy niesamowite mockupy, czyli graficzne projekty opakowań do wykorzystania dla różnego rodzaju produktów takich jak kosmetyki, napoje, żywność, torby, pudełka i nie tylko.

Marta Koczara

Marta jest współwłaścicielką sklepu Kidspace w którym tworzy przestrzeń dla dziecięcego rozwoju. Chce dawać dzieciom poczucie bezpieczeństwa, wspierać ich w nauce i towarzysząc w zabawie.

Anna Piątek

Anna prowadzi kancelarię oferującą nowoczesną księgowość spółek z o.o. i komandytowych, a także jednoosobowych działalności gospodarczych. Pomaga klientom usprawnić prowadzenie firmy.

Damian Cieślar

Damian prowadzi w Zabrzu Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA i zgłosił się do nas, ponieważ szukał profesjonalnej firmy, której może powierzyć opiekę kilku swoich witryn opartych o CMS WordPress.

Dorota Daniłowicz

Dorota reprezentuje firmę z naprawdę Górnej Półki! „Górna Półka” to nowoczesna pracownia stolarska, która doskonale odnajduje się w świecie e-commerce i sprzedaży internetowej.

Opinie Google

Opinie naszych Klientów z Google

Marta Koczara
Marta Koczara
Kidspace
Czytaj więcej
Praca z zespołem WordCare to prawdziwa przyjemność. Zespół reprezentuje wysoki poziom merytoryczny, dobrą organizację pracy, stałe wsparcie. Błyskawicznie rozwiązują problemy i sugerują najlepsze rozwiązania...
Dorota D.
Dorota D.
Górna Półka
Czytaj więcej
Gorąco polecam współpracę 👌 Ogromny profesjonalizm. Świetne podejście do klienta i szybki czas reakcji na zgłoszenia.
Anna Piątek
Anna Piątek
AMP Consulting
Czytaj więcej
Wcześniej miałam problemy z pojawiającymi się wirusami na stronie. Od czasu zmiany opiekuna strona jest czysta, szybsza, bezpieczniejsza (stałe kopie). Czas reakcji na zapytania - aż nie do uwierzenia - czasem kilka minut.
Marta Nosewicz-Ostrowska
Marta Nosewicz-Ostrowska
Mollie
Czytaj więcej
Polecam współpracę z Wrodcare przede wszystkim za profesjonalizm i kulturę w obsłudze klienta oraz za bardzo szybkie reakcje na zgłaszane problemy. Tak trzymać:)
Patryk K.
Patryk K.
Natura Wood
Czytaj więcej
FIRMA GODNA POLECENIA 🙂 Współpraca w ramach abonamentu, szybka i bezproblemowa. Komunikacja na najwyższym poziomie.
Wojciech Kosmala
Wojciech Kosmala
Flow Art House
Czytaj więcej
Pierwszy raz od dawna zamiast słuchać, że czegoś nie da się zrobić usłyszałem, "tak, jasne" i zobaczyłem efekty dobrze wykonanej pracy. Pełen profesjonalizm, bardzo polecam!
Damian Cieślar
Damian Cieślar
OSZ OMEGA
Czytaj więcej
Firma WordCare opiekuje się naszymi stronami w sposób profesjonalny i rzetelny. Gdy potrzebujemy wsparcia technicznego, zgłoszenia są rozwiązywane terminowo w ustalonym czasie.
Andrzej Gdula
Andrzej Gdula
Smarty Mockups
Czytaj więcej
Do WordCare™ trafiłem po dość długich i męczących przebojach w innej firmie opiekującej się stronami WordPress [...]. Zdecydowanie polecam!

Powyższe opinie to wybrane opinie zamieszczone przez Klientów w serwisie Google, którzy korzystali lub korzystają z naszych usług. Opinie nie są weryfikowane przez WordCare, ponieważ zasady ich umieszczania określa Polityka Google, na którą WordCare nie ma wpływu.

Twój WordPress w rękach specjalistów.

Bezpłatna wycena
opieki Twojego WordPressa
Masz więcej pytań? Zajrzyj do naszego działu FAQ
ℹ️ Jednorazowa pomoc bez stałej opieki?
Dowiedz się dlaczego nie będziemy mogli Ci pomóc w rozwiązaniu jednorazowego problemu bez objęcia Twojej Witryny stałą profesjonalną opieką.