dla Twojej strony WordPress

Usterki są nieprzewidziane, dlatego my jesteśmy od tego, aby się z nimi mierzyć.

Opieka WordPress –
to znaczy, że Twoja strona internetowa jest pod opieką firmy, która gasi pożary.

🔥

☑️

Otrzymasz wsparcie WordPress w każdym pakiecie

Niezależnie jaki pakiet posiadasz, wyślij nam zgłoszenie, a my przywrócimy Twoją stronę!

🤷

Przywrócenie z kopii zapasowej

Jeżeli Twoja strona ulegnie awarii, zawsze możemy ją przywrócić z kopii zapasowej.

💻

Panel Zgłoszeń 24/7

Wszelkie zgłoszenia możesz do nas również wysyłać przez Panel Zgłoszeń dostępny 24/7.

☁️

Kopie poza serwerem

Dla bezpieczeństwa, przechowujemy kopie poza serwerem, na której znajduje się Twoja strona.

🕑

Przywrócenie w kilka minut

W zależności od strony, możemy przywrócić ją nawet w kilka minut!

Wsparcie WordPress
Jesteśmy, aby Ci pomagać

Możesz na nas liczyć, bo jesteśmy od tego, aby profesjonalnie zadbać o Twoją stronę lub sklep.

Ty masz pytania, a my odpowiedzi.

Wsparcie WordPress i WooCommerce - pytania

Usługa awaryjnego wsparcia jest potrzebna gdy Twoja witryna nieoczekiwanie przestanie działać. Mogą występować błędy w kodzie WordPressa, wtyczkach lub aktywnym motywie. Strony internetowe są również nieustannie hakowane!

Możesz nie wiedzieć co spowodowało awarię, dlatego nasz plan opieki jest kluczowy dla Twojej witryny.

Staramy się być proaktywni zamiast tylko reagować po zdarzeniu, dlatego możemy również kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo i wydajność Twojego WordPressa lub WooCommerce tak aby sytuacje awaryjne się w ogóle nie zdarzały.

Jeśli coś jednak pójdzie nie tak, nasz zespół traktuje sytuacje awaryjne bardzo poważnie i skupiamy się na szybkiej komunikacji, wyjaśnieniu problemu i sposobie jego wyeliminowania.

Load More

Jak najbardziej! Wspieramy wszystkie eCommerce oparte na WordPressie w ramach pakietu Advanced lub Eye24

Load More

Możemy wykonać wszelkie prace programistyczne i projektowe oraz zarządzać treścią  i grafiką na Twojej stronie lub dodawać nowe wpisy na bloga.

Dajemy Ci do dyspozycji określoną ilość godzin miesięcznie do wykorzystania na wszelkie zarządzanie treścią i grafiką. Usługi programistyczne/projektowe są rozliczane godzinowo zgodnie z cennikiem.

Load More

Dajemy Ci swobodę, wierząc, że i tak pokochasz współpracę z nami. Umowa jest podpisywana na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem.

Nie obciążamy Klientów żadną dodatkową opłatą za przygotowanie strony do obsługi.

Load More

czekają na Ciebie!

Pobierz nasze e-booki i popraw swoją stronę w kilka godzin!

Obsługa WordPress

OBSŁUGA STRONY WORDPRESS

CHECKLISTA 65 zadań do wykonania, aby utrzymać stronę WordPress w świetnej kondycji.

Optymalizacja WooCommerce

OPTYMALIZACJA WOOCOMMERCE

CHECKLISTA 10 zadań do wykonania, aby zoptymalizować i przyspieszyć Twój sklep WooCommerce

Jak zwiększyć konwersję w e-commerce

JAK ZWIĘKSZYĆ KONWERSJĘ

CHECKLISTA 11 wskazówek, które mogą zwiększyć przychody w Twoim sklepie internetowym.

Problem z WordPressem?

Twój WordPress przysparza Ci problemów? Potrzebujesz dodatkowych wtyczek? Chcesz przenieść odpowiedzialność za swoją stronę, sklep internetowy albo bloga na specjalistów? Oferujemy Ci kompleksowe wsparcie WordPress oraz administrowanie stroną internetową wykonaną na tym CMS. Zapewniamy pełen zakres usług dedykowanych temu CMS-owi, profesjonalne wsparcie w razie awarii oraz kompleksową opiekę techniczną.

Opieka WordPress - co to takiego?

Aby witryna oparta o WordPress działała prawidłowo, niezbędna jest specjalistyczna opieka. W WordCare profesjonalnie podchodzimy do tego zadania. Przez opiekę WordPress rozumiemy stałą pomoc techniczną dla Twojej strony lub e-sklepu w ramach pakietu usług z zakresu bieżącej administracji, bezpieczeństwa, rozwoju funkcjonalności, aktualizacji treści oraz wyglądu witryny.

To również aktywny kontakt z Tobą – udzielanie odpowiedzi na Twoje pytania, ale też znajdywanie skutecznych rozwiązań problemów, które nam zgłosisz. Niezależnie od pakietu – Manage, Secure bądź Advanced – zawsze możesz liczyć na nasze awaryjne wsparcie techniczne. 

Opieka nad WordPress to równocześnie dbanie o bieżącą aktualizację zainstalowanych wtyczek lub motywów, tworzenie kopii zapasowych poza serwerem, na którym znajduje się Twoja witryna, i codzienne skanowanie strony pod kątem obecności wirusów. Dzięki regularnemu monitoringowi, zyskujesz pewność, że blog lub sklep internetowy jest całkowicie bezpieczny. Wiesz także dokładnie, kiedy i jak długo strona nie była widoczna w sieci wskutek usterki, która na przykład pojawiła się przez błąd 500

Opieka techniczna WordPress - na wypadek awarii

W razie jakiegokolwiek problemu bądź błędu wystarczy, że wyślesz nam zgłoszenie, a my przywrócimy Twoją witrynę, korzystając z kopii zapasowej. W zależności od wielkości strony i rodzaju awarii przywrócenie zajmie nam do kilkudziesięciu minut.

Oznacza to, że nawet w sytuacji awaryjnej Twój sklep internetowy lub serwis informacyjny są pod naszą stałą ochroną, a Ty możesz oczekiwać nielimitowanego wsparcia technicznego. Opieka WordPress w naszym wydaniu to gwarancja, że ugasimy każdy pożar.

Sprawna komunikacja

Dzięki dostępowi do platformy online, która działa przez całą dobę 7 dni w tygodniu, masz możliwość przesłania nam wszelkich zgłoszeń o ewentualnych nieprawidłowościach w wygodny i szybki sposób. To oszczędza czas, a zarazem umożliwia sprawną komunikację z naszymi specjalistami. W godzinach naszej pracy, usuwamy wówczas przyczynę występującego problemu

Bez zobowiązań

Decydując się na współpracę z WordCare™, otrzymujesz umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Dodatkowo wykonamy dla Ciebie darmowy audyt strony, a proces wdrożenia nic Cię nie kosztuje. Stawiamy również na zrozumiałą komunikację, pozbawioną specjalistycznego języka IT i żargonu informatycznego. Najważniejszą wartość dla WordCare™ stanowi zadowolenie naszych Klientów, które osiągamy poprzez najwyższy poziom opieki technicznej WordPress.

✔️ Aktualizacje co tydzień

✔️ Przyspieszenie strony

✔️ Zaawansowany pakiet ochrony

✔️ Kompletne usuwanie malware

✔️ Monitoring działania witryny 24/7

✔️ Kopie zapasowe w chmurze

✔️ Nielimitowane wsparcie awaryjne

✔️ Codzienne skanowanie wirusów

✔️ Raporty co tydzień

✔️ Integracja z Google Analytics

✔️ Dostęp do Panelu Zgłoszeń 24/7

✔️ Prace modernizacyjne na stronie