Jesteśmy do dyspozycji, aby rozwiązać wszelkie problemy i udzielić Ci wsparcia z witryną WordPress

Kompleksowa opieka WordPress

Twój Własny Zespół Pomocy WodPress

Co zyskasz?

Stała opieka oznacza, że na bieżąco utrzymujemy Twoją witrynę, aby działała niezawodnie.

Kryzysowy problem z działaniem WordPressa rozwiążemy tak szybko jak to możliwe.

Nasze systemy monitorujące, kontrolują działanie Twojej witryny całodobowo. Gdy witryna nie działa, wiemy o tym pierwsi.

Dlaczego warto?

Umowa bezterminowa

Bezpłatne wdrożenie pakietu

Transparentna komunikacja

Szybka reakcja na zgłoszenia

zwróć uwagę także na to...

Mamy odpowiedzi na Twoje pytania

Opieka WordPress - Pytania

Usługa awaryjnego wsparcia jest potrzebna gdy Twoja witryna nieoczekiwanie przestanie działać. Mogą występować błędy w kodzie WordPressa, wtyczkach lub aktywnym motywie. Strony internetowe są również nieustannie hakowane!

Możesz nie wiedzieć co spowodowało awarię, dlatego nasz plan opieki jest kluczowy dla Twojej witryny.

Staramy się być proaktywni zamiast tylko reagować po zdarzeniu, dlatego możemy również kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo i wydajność Twojego WordPressa lub WooCommerce tak aby sytuacje awaryjne się w ogóle nie zdarzały.

Jeśli coś jednak pójdzie nie tak, nasz zespół traktuje sytuacje awaryjne bardzo poważnie i skupiamy się na szybkiej komunikacji, wyjaśnieniu problemu i sposobie jego wyeliminowania.

Jak najbardziej! Wspieramy wszystkie eCommerce oparte na WordPressie w ramach pakietu Performance i wyższych.

Tak!

Możemy wykonać wszelkie prace programistyczne i projektowe oraz zarządzać treścią i grafiką na Twojej stronie lub dodawać nowe wpisy na bloga.

Dajemy Ci do dyspozycji określoną ilość godzin miesięcznie do wykorzystania na wszelkie zarządzanie treścią i grafiką. Usługi programistyczne/projektowe są rozliczane godzinowo.

Dajemy Ci swobodę, wierząc, że i tak pokochasz współpracę z nami. Umowa jest podpisywana na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem.

Nie obciążamy Klientów żadną dodatkową opłatą za przygotowanie strony do obsługi.

Historie i Opinie Klientów

Co mówią o nas Klienci?

Pozostałe usługi

Optymalizacja prędkości

Nasi specjaliści przyspieszą czas wczytywania Twojej witryny, tak aby pomóc Ci zwiększyć konwersję oraz poprawić wyniki Core Web Vitals.

Bezpieczeństwo
i usuwanie malware

Uczynimy z Twojej witryny fortecę, tak aby zwiększyć odporność i podatność na ataki botów i hakerów, a także usuniemy malware.

Nielimitowane wsparcie techniczne

Pomożemy Ci gdy Twoja witryna przestanie działać poprawnie lub klienci nie będą mogli złożyć w niej zamówienia. Bez limitu.

Zarządzanie treścią na stronie

Twój własny zespół wsparcia do dokonywania zmian i modernizacji w witrynie.

Aktualizacje co tydzień

Co tydzień przeprowadzamy aktualizacje motywu, wtyczek i WordPressa.

Kopie zapasowe
w chmurze

Tworzymy przyrostowe kopie zapasowe w bezpiecznej chmurze Amazon S3.

Kompleksowa opieka WordPress

Posiadasz stronę lub strony postawione na WordPressie i poszukujesz specjalistów, którym możesz powierzyć profesjonalną opiekę nad nimi? Wobec tego znajdujesz się we właściwym miejscu, ponieważ nasza firma zajmuje się kompleksowym administrowaniem witrynami bazującymi na najpopularniejszym na świecie systemie zarządzania treścią. Pozostajemy do dyspozycji niezależnie od tego, czy obsługa ma dotyczyć dużej ilości prostych stron zapleczowych, sklepu internetowego na WooCommerce, mocno rozbudowanego serwisu tematycznego czy jakiejkolwiek innej witryny.

Kompleksowa opieka nad stroną opartą o WordPress

Faktem jest, że z wielu względów WordPress pozostaje najlepszym systemem zarządzania treścią. Mimo że jego obsługa początkowo wydaje się prosta, to wraz z biegiem czasu, gdy zawartość witryny systematycznie się powiększa, sprawne administrowanie nią pochłania coraz więcej czasu i wymaga specjalistycznej wiedzy. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest przekazanie obsługi WordPressa lub WooCommerce doświadczonym fachowcom, którzy posiadają niezbędne kompetencje. Właśnie takie osoby tworzą nasz zespół, dzięki czemu oferowana przez nas opieka nad sklepem lub stroną zapewnia poprawne i bezawaryjne działanie systemu w każdych warunkach.

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby, firmy, organizacje i inne podmioty, które dopiero planują postawienie witryny, jak i klientów posiadających już stronę na WP. Nasze zadanie polega na skonfigurowaniu systemu w taki sposób, żeby odpowiadał wymaganiom i potrzebom właściciela oraz użytkowników, a zarazem zapewniał najwyższym poziom bezpieczeństwa i był dostosowany do współczesnych wymagań związanych z optymalizacją SEO, szybkością działania, designem czy dostępnością informacji.

Profesjonalna administracja stronami WordPress

Proponowana przez naszą firmę opieka nad stroną opartą o WordPress lub WooCommerce daje Ci pewność, że wszelkie aktualizacje będą przeprowadzane błyskawicznie. W ramach współpracy dbamy o skuteczną ochronę przed atakami hakerskimi i cały czas monitorujemy ją z punktu widzenia bezpieczeństwa, tak aby w razie jakichkolwiek niepokojących sygnałów podejmować odpowiednie działania. Opieka nad stroną www z CMS WordPress gwarantuje, że będzie ona cały czas dostępna dla użytkowników.

Zajmujemy się całodobowym monitoringiem witryny, dzięki czemu w porę wykrywamy ewentualne błędy i nieprawidłowości. Dzięki temu możemy skutecznie i szybko reagować na awaryjne sytuacje związane z bezpieczeństwem czy przerwaniem ciągłości działania witryny. Z kolei oferowana przez nas opieka nad sklepem internetowym WooCommerce pozwala mieć pewność bezpieczeństwa wrażliwych danych należących do klientów.

Zapraszamy do współpracy małe i duże firmy, pozycjonerów, agencje interaktywne, freelancerów i każdego, kto korzysta z witryny bazującej na systemie WordPress. Nasze wsparcie może dotyczyć zarówno pojedynczych, jak i dużych zbiorów dowolnego rodzaju stron niezależnie od tematyki, ilości treści czy rodzaju zastosowanego motywu graficznego. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia naszych usług!

Wsparcie Twojego WordPressa w zasięgu ręki.