Codziennie wykonujemy kopię zapasową Twojej strony, a Ty możesz spać spokojnie.

Kopia zapasowa WordPress & WooCommerce ☁️

Codzienne wykonywanie kopii zapasowych bezpiecznie w chmurze.

Co zyskasz?

Jesteśmy w stanie wykonywać w czasie rzeczywistym kopie zapasowe Twojej witryny.

Codziennie tworzymy przyrostowe kopie zapasowe Twojej strony. Zapisywane są w bezpiecznej chmurze Amazon S3.

Korzystamy z zaawansowanych narzędzi, aby skrócić czas potrzebny na przywrócenie Twojej witryny w awaryjnych sytuacjach do minimum.

Dlaczego warto?

Umowa bezterminowa

Bezpłatne wdrożenie pakietu

Transparentna komunikacja

Szybka reakcja na zgłoszenia

zwróć uwagę także na to...

Mamy odpowiedzi na Twoje pytania

Kopia zapasowa WordPress - Pytania

Twoja witryna WordPress to zbiór plików, oprogramowania oraz bazy danych umieszczonych na serwerze. Kopia zapasowa to kopia wszystkich tych elementów, które tworzą Twoją stronę. Kopia ta jest przechowywana w bezpiecznym miejscu.

Proces jest w pełni zautomatyzowany, a wszystkie kopie zapasowe są bezpiecznie przechowywane na serwerach w chmurze Amazon S3.

Co istotne, przywrócenie WordPress z kopii zapasowej wymaga jednego kliknięcia, a nasz zespół zrobi to za Ciebie, gdy pojawi się taka konieczność.

Twój dostawca hostingu również może wykonywać kopie zapasowe, ale czy to wystarczy? Pamiętaj, że kopie te będą wciąż na serwerze, na którym jest Twoja witryna.

Istnieją również wtyczki do tworzenia kopii zapasowych i przywracania WordPressa, jednak co w sytuacji, gdy dostęp do Panelu Administratora WordPressa będzie niemożliwy? Proces przywrócenia Twojej strony może być wówczas znacznie dłuższy, a to może Cię kosztować czas, pieniądze i reputację.

Dlatego możemy zająć się kopiami zapasowymi, które można szybko przywrócić w razie awarii.

Hakerzy, błędy w kodzie, ludzki błąd.
Witryny WordPress są narażone na wiele zagrożeń, dlatego wymagają ochrony na wysokim poziomie.

Co się stanie gdy Twoje Witryna przejdzie w tryb offline, zostanie przejęta albo dane zostaną uszkodzone lub zaginą? Czy możesz sobie pozwolić na rozpoczęcie od zera?

Kopie zapasowe mogą uratować Twoją witrynę i przydają się z wielu powodów:

1. Bezpieczeństwo:
Kopie zapasowe stanowią bardzo istotną część strategii bezpieczeństwa WordPress gdy na przykład witryna, została uszkodzona lub przejęta przez hakera.

Dlatego bardzo ważnym jest przechowywanie kopii zapasowych poza serwerem co pozwala na przywrócenie witryny i usunięcie infekcji.

2. Problem przy aktualizacji:
Za każdym razem, gdy przeprowadzasz aktualizację WordPressa, motywu lub wtyczki podejmujesz ryzyko, że coś pójdzie nie tak. Aktualizacje stanowią niezbędny element, który zapewnia bezpieczeństwo i szybkość witryny, ale nie oznacza to, że nie mogą przy tym spowodować szkody.

Konflikty wtyczek poprzez błędny kod źródłowy lub błędne aktualizacje mogą szybko zablokować Twoją witrynę a nawet dostęp do niej. Przywrócenie strony z kopii zapasowej może szybko wznowić jej prawidłowe funkcjonowanie.

3. Błąd ludzki
Zawsze należy brać pod uwagę błędy ludzkie. Już tylko jedna linijka błędnego kodu może uszkodzić fragment witryny lub spowodować wyświetlanie się tak zwanego białego ekranu śmierci. Kopie zapasowe pozwalają na zaoszczędzenie mnóstwa czasu i zamiast spędzać go na rozwiązywanie problemu, szybciej możesz przywrócić witrynę dla swoich odwiedzających.

Historie i Opinie Klientów

Co mówią o nas Klienci?

Pozostałe usługi

Optymalizacja prędkości

Nasi specjaliści przyspieszą czas wczytywania Twojej witryny, tak aby pomóc Ci zwiększyć konwersję oraz poprawić wyniki Core Web Vitals.

Bezpieczeństwo
i usuwanie malware

Uczynimy z Twojej witryny fortecę, tak aby zwiększyć odporność i podatność na ataki botów i hakerów, a także usuniemy malware.

Nielimitowane wsparcie techniczne

Pomożemy Ci gdy Twoja witryna przestanie działać poprawnie lub klienci nie będą mogli złożyć w niej zamówienia. Bez limitu.

Zarządzanie treścią na stronie

Twój własny zespół wsparcia do dokonywania zmian i modernizacji w witrynie.

Aktualizacje co tydzień

Co tydzień przeprowadzamy aktualizacje motywu, wtyczek i WordPressa.

Kopie zapasowe
w chmurze

Tworzymy przyrostowe kopie zapasowe w bezpiecznej chmurze Amazon S3.

Zadbaj o prawidłowe działanie swojej witryny.

Bezpłatna wycena
opieki Twojego WordPressa
Masz więcej pytań? Zajrzyj do naszego działu FAQ
ℹ️ Jednorazowa pomoc bez stałej opieki?
Dowiedz się dlaczego nie będziemy mogli Ci pomóc w rozwiązaniu jednorazowego problemu bez objęcia Twojej Witryny stałą profesjonalną opieką.