Stosujemy zaawansowane narzędzia i sposoby, aby uczynić z Twojej strony lub sklepu pilnie strzeżoną fortecę.

Profesjonalne zabezpieczenie WordPress 🛡️

Zabezpieczenie WordPressa przed atakami i usuwanie wirusów.

Co zyskasz?

Konfigurujemy zaporę i wykonujemy szereg działań tak, żeby nikt niepożądany nie włamał się na Twoją stronę.

Jeżeli Twoja strona WordPress zostanie zainfekowana, skutecznie usuniemy wirusy i przywrócimy ją do poprawnego stanu.

W ramach prowadzonych działań, zabezpieczamy również Twoją bazę danych, aby uniknąć wstrzyknięć kodu SQL.

Darmowe wtyczki premium

zwróć uwagę także na to...

Mamy odpowiedzi na Twoje pytania

Bezpieczeństwo WordPress - Pytania

Nasze narzędzie pinguje (sprawdza) Twoją witrynę(y) co minutę każdego dnia.

Narzędzie to monitoruje stronę czy nie wyświetla błędu 400/500. Jeśli tak, nasz zespół dowiaduje się o problemie i rozpoczyna rozwiązywanie problemu, aby jak najszybciej go rozwiązać.

W ramach opieki technicznej związanej również z bezpieczeństwem, bezpłatnie zaimplementujemy oraz skonfigurujemy wtyczkę premium Themes Security PRO, która dodatkowo zabezpieczy Twoją unikalną stronę WordPress lub e-commerce.

Jeżeli będzie taka potrzeba, wdrożymy również dodatkowe środki bezpieczeństwa, które są unikalne dla każdej witryny, z którą współpracujemy. Oznacza to, że zawsze stosujemy indywidualne rozwiązania.

Tak, usuwamy wirusy dla Klientów we wszystkich pakietach! Bezpłatnie usuniemy wirusy z Twojej stony jeśli takie się pojawią. Zapraszamy do kontaktu!

Pewnie! Wybierz dowolny plan opieki WordPress, a Twoja strona będzie oczyszczona z wirusów w ciągu 24 godzin.

Historie i Opinie Klientów

Co mówią o nas Klienci?

Pozostałe usługi

Optymalizacja prędkości

Nasi specjaliści przyspieszą czas wczytywania Twojej witryny.

Bezpieczeństwo
i usuwanie wirusów

Uczynimy z Twojej witryny fortecę, a nawet gdy wirusy się pojawią - usuniemy je.

Nielimitowane wsparcie techniczne

Opiekujemy się także dużymi sklepami, wielojęzycznymi i rozbudowanymi witrynami.

Zarządzanie treścią na stronie

Twój własny zespół wsparcia do dokonywania zmian i modernizacji w witrynie.

Regularne aktualizacje

Co tydzień przeprowadzamy aktualizacje motywu, wtyczek i WordPressa.

Kopie zapasowe
w chmurze

Eksperci od WordPress i WooCommerce pomogą Ci w każdej sytuacji.

Wszystko, co powinieneś/powinnaś wiedzieć o zabezpieczeniu strony WordPress

W czasach, gdy Internet rozwija się w niezwykle szybkim tempie, firmy nieposiadające własnej strony lub profilu w mediach społecznościowych tracą mnóstwo klientów. Z tego powodu coraz bardziej popularne staje się zakładanie portali opartych na WordPressie, jednym z najchętniej wybieranych systemów CMS.

I choć sam w sobie wyróżnia się on przejrzystym interfejsem oraz częstymi aktualizacjami, duża popularność czyni z niego łatwy cel dla hakerów. Skuteczne zabezpieczenie WordPressa przed atakami sprawia, że ryzyko pojawienia się wirusów lub wykradnięcia wrażliwych danych jest znikome. Oferujemy profesjonalną ochronę Twojej strony, zwiększając bezpieczeństwo firmy oraz Twoich klientów.

Skutki nieodpowiedniego zabezpieczenia WordPressa

Dużo osób popełnia błąd, uważając, że skutki ewentualnego ataku hakerskiego nie będą zbyt dotkliwe, ponieważ na stronie nie znajdują się żadne informacje godne zainteresowania hakerów. Ponadto dla części internautów zabezpieczenie WordPress, które wbudowane jest w system, jest wystarczające do ochrony przed różnymi wirusami. Niestety z doświadczenia wiemy, że każda witryna może stać się celem ataku, a liczne wtyczki, rozszerzenia, dodatki i motywy stanowią nierzadko furtkę pozwalającą na zhakowanie serwisu.

Prawidłowe zabezpieczenie WordPressa przed atakami sprawia, że ryzyko pojawienia się jakichkolwiek wirusów jest znikome. Gdy brakuje ochrony, hakerzy mogą z łatwością uzyskać dostęp do Twoich danych oraz do panelu administracyjnego. Dlatego jeżeli używasz tego samego hasła do kilku różnych portali, stajesz się narażony na dużo większe problemy. Ponadto możliwość ingerencji w panel admina, a co za tym idzie w kod całej strony, sprawia, że niechciana osoba może zmienić treść lub wygląd witryny.

W praktyce często kończy się to umieszczaniem na stronie obcych linków, które nie tylko denerwują odwiedzających, ale też powodują spadek pozycji strony w wyszukiwarkach. Z kolei dostęp do bazy danych klientów często kończy się wyciekiem danych osobowych, rozsyłaniem spamu i koniecznością zgłoszenia takiego incydentu do UODO. Dlatego jeżeli chodzi o ataki hakerów lub usuwanie wirusów WordPress sam w sobie nie zapewnia wystarczającej ochrony.

Zabezpieczenie WordPress — ochrona przed brute force, czyli włamaniem na stronę

Dobre zabezpieczenie strony WordPress wymaga ochrony przed brute force, czyli atakiem polegającym na próbie złamania haseł metodą prób i błędów i uzyskania dostępu do panelu administratora. Haker najczęściej tworzy specjalny skrypt, który losowo generuje login oraz hasło tak długo, aż trafi na właściwe kombinacje. Dlatego też zawsze zalecamy tworzenie bardziej złożonych haseł oraz niestandardowej nazwy administratora, ponieważ ich złamanie zajmuje znacznie więcej czasu. Oferujemy również skuteczne zabezpieczenie WordPress przed tego typu atakami, utrudniając dostęp do Twoich danych i kodu strony. W jaki sposób to robimy?

Aby uniemożliwić hakerom włamanie się do panelu administratora, korzystamy z zaawansowanych zabezpieczeń, które między innymi blokują użytkownika wpisującego nieprawidłowe dane kilka razy. Naszym Klientom zalecamy również logowanie dwuetapowe polegające na dodatkowej weryfikacji tożsamości osoby poprzez wprowadzenie dodatkowego kodu z Twojego smartfona. Co więcej, zmieniamy także domyślny adres logowania do Twojej strony. Dzięki temu hakerom trudniej będzie złamać hasło. Oprócz tego, dokonujemy szeregu innych dodatkowych działań w samym sercu WordPressa i manualnie konfigurujemy Twoją witrynę tak, aby stała się pilnie strzeżoną fortecą. Zabezpieczenie WordPress to bardzo ważna kwestia, ponieważ strona internetowa stanowi też wizytówkę firmy oraz wpływa na jej wizerunek.

Usuwanie wirusów ze strony WordPress — skąd bierze się szkodliwe oprogramowanie i jak je zlikwidować?

Jako że WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów do zarządzania treścią działających w środowisku open source, jest też narażony na dużo więcej ataków. Użytkownicy, chcąc rozbudować funkcjonalności swojej strony, mogą pobrać darmowe lub płatne wtyczki, które czasami stają się furtką dla ataków hakerskich. Mimo, że o usuwanie wirusów WordPress stale dba, podstawowe zabezpieczenia często okazują się niewystarczające i łatwo narazić się na przejęcie strony przez intruza.

Z tego powodu regularnie sprawdzamy, czy zarówno wersja WordPressa, jak i wykorzystywane wtyczki są aktualne oraz nie mają żadnych luk. Ponadto zabezpieczamy Twoje dane przed niewłaściwymi osobami i systematycznie skanujemy stronę w celu wykluczenia wszelkich nieprawidłowości. O bezpieczeństwie swojego serwisu zostaniesz poinformowany w raporcie, który pojawia się co tydzień. Dzięki temu, że chronimy bazę danych oraz dbamy o regularne usuwanie wirusów WordPress działa dużo sp

Profesjonalnie zabezpieczymy Twojego WordPressa.