Stosujemy zaawansowane narzędzia i sposoby, aby uczynić z Twojej strony lub sklepu pilnie strzeżoną fortecę.

Profesjonalne zabezpieczenie WordPress 🛡️

Zabezpieczenie WordPressa przed atakami i usuwanie wirusów.

Co zyskasz?

Konfigurujemy zaporę i wykonujemy szereg działań tak, żeby nikt niepożądany nie włamał się na Twoją stronę.

Codziennie skanujemy Twoją witrynę sprawdzając czy Twoja witryna nie posiada wirusów i luk we wtyczkach (podatności).

Jeżeli Twoja strona WordPress zostanie zainfekowana, skutecznie usuniemy wirusy i przywrócimy ją do poprawnego stanu.

Darmowe wtyczki premium dla Ciebie

Solid Security PRO

zwróć uwagę także na to...

Mamy odpowiedzi na Twoje pytania

Bezpieczeństwo WordPress - Pytania

Nasze narzędzie pinguje (sprawdza) Twoją witrynę(y) co minutę każdego dnia.

Narzędzie to monitoruje stronę czy nie wyświetla błędu 400/500. Jeśli tak, nasz zespół dowiaduje się o problemie i rozpoczyna rozwiązywanie problemu, aby jak najszybciej go rozwiązać.

W ramach opieki technicznej związanej również z bezpieczeństwem, wdrożymy szereg warstw ochrony. Przede wszystkim obejmiemy Witrynę firewallem, sprawdzimy i wzmocnimy zabezpieczenia, obejmiemy ją codziennym skanowaniem w poszukiwaniu wirusów, a jeśli już się pojawią – bezpłatnie je usuniemy.  

Ponadto, bezpłatnie zaimplementujemy oraz skonfigurujemy wtyczkę premium Solid Security PRO, która dodatkowo zabezpieczy Twoją unikalną stronę WordPress lub e-commerce.

Jeżeli będzie taka potrzeba, wdrożymy również dodatkowe środki bezpieczeństwa, które są unikalne dla każdej witryny, z którą współpracujemy. Oznacza to, że zawsze stosujemy indywidualne rozwiązania.

Tak, usuwamy wirusy w ramach pakietu Secure i wyższych! Bezpłatnie usuniemy wirusy z Twojej stony jeśli takie się pojawią. Zapraszamy do kontaktu!

Historie i Opinie Klientów

Co mówią o nas Klienci?

Pozostałe usługi

Optymalizacja prędkości

Nasi specjaliści przyspieszą czas wczytywania Twojej witryny, tak aby pomóc Ci zwiększyć konwersję oraz poprawić wyniki Core Web Vitals.

Bezpieczeństwo
i usuwanie malware

Uczynimy z Twojej witryny fortecę, tak aby zwiększyć odporność i podatność na ataki botów i hakerów, a także usuniemy malware.

Nielimitowane wsparcie techniczne

Pomożemy Ci gdy Twoja witryna przestanie działać poprawnie lub klienci nie będą mogli złożyć w niej zamówienia. Bez limitu.

Zarządzanie treścią na stronie

Twój własny zespół wsparcia do dokonywania zmian i modernizacji w witrynie.

Aktualizacje co tydzień

Co tydzień przeprowadzamy aktualizacje motywu, wtyczek i WordPressa.

Kopie zapasowe
w chmurze

Tworzymy przyrostowe kopie zapasowe w bezpiecznej chmurze Amazon S3.

Profesjonalne zabezpieczenie WordPress

Jedną z podstawowych kwestii, o które należy zadbać, decydując się na wykorzystanie możliwości, jakie daje popularny CMS, jest bezpieczeństwo. Jak ochronić dane przed atakiem botów i hakerów? Jakie narzędzia zastosować, aby zapobiec awarii witryny? Jak usunąć wirusa w WordPressie? Znamy odpowiedzi na wszystkie te i inne pytania dotyczące zabezpieczenia najczęściej używanego na świecie systemu zarządzania treścią, dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie w tym zakresie. Dowiedz się, jak chronimy Twoją stronę i dlaczego warto nam zaufać.

Zabezpieczenie WordPressa na miarę Twoich potrzeb

Każda witryna ma inne wymagania, dlatego nasze zadanie polega najpierw na ich poznaniu, a następnie zaprojektowaniu i wdrożeniu rozwiązań, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwoWordPress daje ogromne możliwości na tym polu, dlatego niezwykle istotne jest ich umiejętne dobranie pod kątem ściśle określonych potrzeb – w tej roli doskonale odnajdują się specjaliści tworzący nasz zespół. Ponieważ doskonale znają się na działaniu i budowie WordPressa, wiedzą też, jak zadbać o jego bezpieczeństwo pod każdym kątem i jak przebiega usuwanie wirusów ze strony.

Zajmujemy się profesjonalną, stałą opieką, która ma na celu zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa przez cały czas. Pomożemy Ci, gdy będziesz chciał dokonać wdrożenia nowych funkcjonalności, pluginów czy zmian w kodzie PHP. Tę usługę w szczególności polecamy dużym serwisom internetowym i firmom, które chcą mieć pewność ochrony danych i bezawaryjnego działania witryny bez przerwy. W jej ramach podejmujemy działania profilaktyczne, a także błyskawicznie reagujemy na wszelkie sygnały mogące świadczyć o zagrożeniu. Ponadto w razie potrzeby zapewniamy usuwanie wirusa ze sklepu internetowego na WordPressie.

Usuwanie skutków ataków hakerskich

Pozostajemy do dyspozycji również w sytuacji, gdy witryna padła ofiarą ataku hakerskiego. Mamy doświadczenie w przywracaniu systemu do pełnej sprawności nawet po najbardziej skomplikowanych awariach i incydentach związanych z bezpieczeństwem. Zapewniamy dokładne i skuteczne usuwanie wirusa ze strony, jeżeli została zainfekowana. Przywracamy dane i odzyskujemy wszystkie wpisy w takiej formie, w jakiej zostały stworzone. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia i profesjonalnych narzędzi, żeby wykonać prace na jak najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy dotyczącej stałej opieki nad bezpieczeństwem WordPressa. Skontaktuj się z nami również wówczas, gdy szukasz fachowców, którym możesz powierzyć profesjonalne usuwanie wirusa ze sklepu WWW.

Profesjonalnie zabezpieczymy Twojego WordPressa.

Bezpłatna wycena
opieki Twojego WordPressa
Masz więcej pytań? Zajrzyj do naszego działu FAQ
ℹ️ Jednorazowa pomoc bez stałej opieki?
Dowiedz się dlaczego nie będziemy mogli Ci pomóc w rozwiązaniu jednorazowego problemu bez objęcia Twojej Witryny stałą profesjonalną opieką.