Usterki są nieprzewidziane, dlatego my jesteśmy od tego, aby się z nimi mierzyć.

WordPress pomoc i wsparcie techniczne 🔥

Opieka WordPress

to znaczy, że Twoja strona internetowa jest pod opieką firmy, która gasi pożary.

Co zyskasz?

Usterki są nieprzewidziane, dlatego w każdym pakiecie oferujemy nielimitowane wsparcie techniczne gdy Twoja witryna ulegnie awarii.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdy chcesz dokonać zmian w witrynie lub skonfigurować nową wtyczkę.

Przez całą dobę monitorujemy Twoją witrynę. To znaczy, że gdy przestaje działać, wiemy o tym pierwsi. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Dlaczego warto?

Umowa bezterminowa

Bezpłatne wdrożenie pakietu

Transparentna komunikacja

Szybka reakcja na zgłoszenia

zwróć uwagę także na to...

Mamy odpowiedzi na Twoje pytania

Wsparcie WordPress - Pytania

Usługa awaryjnego wsparcia jest potrzebna gdy Twoja witryna nieoczekiwanie przestanie działać. Mogą występować błędy w kodzie WordPressa, wtyczkach lub aktywnym motywie. Strony internetowe są również nieustannie hakowane!

Możesz nie wiedzieć co spowodowało awarię, dlatego nasz plan opieki jest kluczowy dla Twojej witryny.

Staramy się być proaktywni zamiast tylko reagować po zdarzeniu, dlatego możemy również kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo i wydajność Twojego WordPressa lub WooCommerce tak aby sytuacje awaryjne się w ogóle nie zdarzały.

Jeśli coś jednak pójdzie nie tak, nasz zespół traktuje sytuacje awaryjne bardzo poważnie i skupiamy się na szybkiej komunikacji, wyjaśnieniu problemu i sposobie jego wyeliminowania.

Jak najbardziej! Wspieramy wszystkie eCommerce oparte na WordPressie w ramach pakietu Performance i wyższych.

Tak!

Możemy wykonać wszelkie prace programistyczne i projektowe oraz zarządzać treścią  i grafiką na Twojej stronie lub dodawać nowe wpisy na bloga.

Dajemy Ci do dyspozycji określoną ilość godzin miesięcznie do wykorzystania na wszelkie zarządzanie treścią i grafiką. Usługi programistyczne/projektowe są rozliczane godzinowo.

Dajemy Ci swobodę, wierząc, że i tak pokochasz współpracę z nami. Umowa jest podpisywana na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem.

Nie obciążamy Klientów żadną dodatkową opłatą za przygotowanie strony do obsługi.

Historie i Opinie Klientów

Co mówią o nas Klienci?

Pozostałe usługi

Optymalizacja prędkości

Nasi specjaliści przyspieszą czas wczytywania Twojej witryny.

Bezpieczeństwo
i usuwanie wirusów

Uczynimy z Twojej witryny fortecę, a nawet gdy wirusy się pojawią - usuniemy je.

Nielimitowane wsparcie techniczne

Opiekujemy się także dużymi sklepami, wielojęzycznymi i rozbudowanymi witrynami.

Zarządzanie treścią na stronie

Twój własny zespół wsparcia do dokonywania zmian i modernizacji w witrynie.

Regularne aktualizacje

Co tydzień przeprowadzamy aktualizacje motywu, wtyczek i WordPressa.

Kopie zapasowe
w chmurze

Eksperci od WordPress i WooCommerce pomogą Ci w każdej sytuacji.

WordPress pomoc i wsparcie techniczne

Jak pokazują wszelkie statystyki, WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Jeżeli również Twoja strona z niego korzysta i poszukujesz specjalisty, któremu możesz zlecić wykonanie niezbędnych prac, znajdujesz się we właściwym miejscu. Skontaktuj się z nami niezależnie od tego, jakiego rodzaju pomoc Cię interesuje. Jako doświadczeni fachowcy zapewniamy wszechstronne, profesjonalne i skutecznie wsparcie na najwyższym poziomie i w korzystnych cenach!

Wszechstronna i skuteczna pomoc w WordPressie

Istnieją setki powodów przemawiających za wykorzystaniem możliwości, jakie daje WordPress. Prostota obsługi, bezpłatny dostęp, wysoka jakość wykonania, ogromna baza pluginów i gotowych do zastosowania szablonów graficznych – wszystko to sprawia, że mowa o niezwykle popularnym systemie zarządzania treścią, którego używają zarówno największe na świecie korporacje i firmy medialne czy z sektora IT, jak i początkujący blogerzy. Przychodzi jednak taki moment, że samodzielna obsługa WordPressa staje się zadaniem ponad siły właściciela strony, a wówczas warto zgłosić się do nas, żeby uzyskać pomoc. Zapraszamy do stałej współpracy, w której ramach wykonujemy między innymi prace związane z administracją oraz poprawą funkcjonalności systemu zarządzania treścią. Dodatkowo gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę serwisu. Celem jest zapewnienie naszym Klientom nieprzerwanego, bezawaryjnego i w pełni bezpiecznego jego działania. Trzymamy rękę na pulsie przez cały czas. Zapewniamy wsparcie małym firmom, serwisom internetowym, freelancerom, instytucjom, osobom prywatnym i każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy w utrzymaniu, obsłudze czy zapewnieniu ochrony CMS-owi przed atakami hakerskimi. Jedną z naszych specjalności jest właśnie zabezpieczenie WordPressa, które wymaga kompleksowych i dobrze przemyślanych działań, ponieważ w standardowej konfiguracji system jest dość mocno podatny na cyberataki. Nasze zadanie polega na wdrożeniu odpowiednich rozwiązań, które zapewniają optymalne, dostosowane do wymagań i możliwości danej strony zabezpieczenie przed hakerami i botami.

Doświadczeni specjaliści od WordPressa

Aby zapewnić płynność i komfort współpracy, dajemy Ci dostęp do panelu klienta, za pośrednictwem którego możesz wysyłać zgłoszenia. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku zarówno wszelkiego rodzaju prac technicznych, optymalizacyjnych i administracyjnych, jak i w razie potrzeby uzyskania profesjonalnego wsparcia merytorycznego. W ramach świadczonych usług nasi specjaliści zapewniają pomoc w wyborze najlepszych, ściśle dostosowanych do indywidualnej specyfiki witryny rozwiązań. Zapraszamy do współpracy także klientów, których interesuje sprawna i wykonana zawsze na czas aktualizacja, co przekłada się na poziom bezpieczeństwa strony. Zachęcamy do kontaktu każdego, kto chce zlecić dowolne prace przy najpopularniejszym systemie zarządzania treścią i szuka specjalisty, który zapewni wszechstronną pomoc w każdej sytuacji, a obsługa WordPressa nie ma przed nim żadnych tajemnic.

Kompleksowa opieka
i wsparcie techniczne Twojej witryny.