Usterki są nieprzewidziane, dlatego my jesteśmy od tego, aby się z nimi mierzyć.

WordPress pomoc i wsparcie techniczne 🔥

Opieka WordPress

to znaczy, że Twoja strona internetowa jest pod opieką firmy, która gasi pożary.

Co zyskasz?

Usterki są nieprzewidziane, dlatego w każdym pakiecie oferujemy nielimitowane wsparcie techniczne gdy Twoja witryna ulegnie awarii.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdy chcesz dokonać zmian w witrynie lub skonfigurować nową wtyczkę.

Przez całą dobę monitorujemy Twoją witrynę. To znaczy, że gdy przestaje działać, wiemy o tym pierwsi. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Dlaczego warto?

Umowa bezterminowa

Bezpłatne wdrożenie pakietu

Transparentna komunikacja

Szybka reakcja na zgłoszenia

zwróć uwagę także na to...

Mamy odpowiedzi na Twoje pytania

Wsparcie WordPress - Pytania

Usługa awaryjnego wsparcia jest potrzebna gdy Twoja witryna nieoczekiwanie przestanie działać. Mogą występować błędy w kodzie WordPressa, wtyczkach lub aktywnym motywie. Strony internetowe są również nieustannie hakowane!

Możesz nie wiedzieć co spowodowało awarię, dlatego nasz plan opieki jest kluczowy dla Twojej witryny.

Staramy się być proaktywni zamiast tylko reagować po zdarzeniu, dlatego możemy również kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo i wydajność Twojego WordPressa lub WooCommerce tak aby sytuacje awaryjne się w ogóle nie zdarzały.

Jeśli coś jednak pójdzie nie tak, nasz zespół traktuje sytuacje awaryjne bardzo poważnie i skupiamy się na szybkiej komunikacji, wyjaśnieniu problemu i sposobie jego wyeliminowania.

Jak najbardziej! Wspieramy wszystkie eCommerce oparte na WordPressie w ramach pakietu Performance i wyższych.

Tak!

Możemy wykonać wszelkie prace programistyczne i projektowe oraz zarządzać treścią  i grafiką na Twojej stronie lub dodawać nowe wpisy na bloga.

Dajemy Ci do dyspozycji określoną ilość godzin miesięcznie do wykorzystania na wszelkie zarządzanie treścią i grafiką. Usługi programistyczne/projektowe są rozliczane godzinowo.

Dajemy Ci swobodę, wierząc, że i tak pokochasz współpracę z nami. Umowa jest podpisywana na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem.

Nie obciążamy Klientów żadną dodatkową opłatą za przygotowanie strony do obsługi.

Historie i Opinie Klientów

Co mówią o nas Klienci?

Pozostałe usługi

Optymalizacja prędkości

Nasi specjaliści przyspieszą czas wczytywania Twojej witryny.

Bezpieczeństwo
i usuwanie wirusów

Uczynimy z Twojej witryny fortecę, a nawet gdy wirusy się pojawią - usuniemy je.

Nielimitowane wsparcie techniczne

Opiekujemy się także dużymi sklepami, wielojęzycznymi i rozbudowanymi witrynami.

Zarządzanie treścią na stronie

Twój własny zespół wsparcia do dokonywania zmian i modernizacji w witrynie.

Regularne aktualizacje

Co tydzień przeprowadzamy aktualizacje motywu, wtyczek i WordPressa.

Kopie zapasowe
w chmurze

Eksperci od WordPress i WooCommerce pomogą Ci w każdej sytuacji.

Problem z WordPressem?

Twój WordPress przysparza Ci problemów? Potrzebujesz dodatkowych wtyczek? Chcesz przenieść odpowiedzialność za swoją stronę, sklep internetowy albo bloga na specjalistów? Oferujemy Ci kompleksowe wsparcie WordPress oraz administrowanie stroną internetową wykonaną na tym CMS. Zapewniamy pełen zakres usług dedykowanych temu CMS-owi, profesjonalne wsparcie w razie awarii oraz kompleksową opiekę techniczną.

Opieka WordPress – co to takiego? 

Aby witryna oparta o WordPress działała prawidłowo, niezbędna jest specjalistyczna opieka. W WordCare profesjonalnie podchodzimy do tego zadania. Przez opiekę WordPress rozumiemy stałą pomoc techniczną dla Twojej strony lub e-sklepu w ramach pakietu usług z zakresu bieżącej administracji, bezpieczeństwa, rozwoju funkcjonalności, aktualizacji treści oraz wyglądu witryny.

To również aktywny kontakt z Tobą – udzielanie odpowiedzi na Twoje pytania, ale też znajdywanie skutecznych rozwiązań problemów, które nam zgłosisz. Niezależnie od pakietu – Manage, Secure bądź Advanced – zawsze możesz liczyć na nasze awaryjne wsparcie techniczne. 

Opieka nad WordPress to równocześnie dbanie o bieżącą aktualizację zainstalowanych wtyczek lub motywów, tworzenie kopii zapasowych poza serwerem, na którym znajduje się Twoja witryna, i codzienne skanowanie strony pod kątem obecności wirusów. Dzięki regularnemu monitoringowi, zyskujesz pewność, że blog lub sklep internetowy jest całkowicie bezpieczny. Wiesz także dokładnie, kiedy i jak długo strona nie była widoczna w sieci wskutek usterki, która na przykład pojawiła się przez błąd 500

Opieka techniczna WordPress – na wypadek awarii 

W razie jakiegokolwiek problemu bądź błędu wystarczy, że wyślesz nam zgłoszenie, a my przywrócimy Twoją witrynę, korzystając z kopii zapasowej. W zależności od wielkości strony i rodzaju awarii przywrócenie zajmie nam do kilkudziesięciu minut.

Oznacza to, że nawet w sytuacji awaryjnej Twój sklep internetowy lub serwis informacyjny są pod naszą stałą ochroną, a Ty możesz oczekiwać nielimitowanego wsparcia technicznego. Opieka WordPress w naszym wydaniu to gwarancja, że ugasimy każdy pożar.

Sprawna komunikacja

Dzięki dostępowi do platformy online, która działa przez całą dobę 7 dni w tygodniu, masz możliwość przesłania nam wszelkich zgłoszeń o ewentualnych nieprawidłowościach w wygodny i szybki sposób. To oszczędza czas, a zarazem umożliwia sprawną komunikację z naszymi specjalistami. W godzinach naszej pracy, usuwamy wówczas przyczynę występującego problemu

Bez zobowiązań

Decydując się na współpracę z WordCare™, otrzymujesz umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Dodatkowo wykonamy dla Ciebie darmowy audyt strony, a proces wdrożenia nic Cię nie kosztuje. Stawiamy również na zrozumiałą komunikację, pozbawioną specjalistycznego języka IT i żargonu informatycznego. Najważniejszą wartość dla WordCare™ stanowi zadowolenie naszych Klientów, które osiągamy poprzez najwyższy poziom opieki technicznej WordPress.

Kompleksowa opieka
i wsparcie techniczne Twojej witryny.