Dlaczego nie wykonujemy jednorazowych zleceń?

Bo to jest opłacalne, ale tylko na pozór.

Z doświadczenia wiemy, że doraźne aktualizacje co kilka miesięcy, jednorazowa optymalizacja pod kątem prędkości czy zmiany/poprawki w witrynie nie sprawdzają się w dłuższej perspektywie co generuje dodatkowe koszty.

Jeżeli chcesz, abyśmy zdiagnozowali i naprawili błędy w Twojej witrynie, albo wdrożyli np. marketing automation, skonfigurowali wtyczki, wdrożyli nowe rozwiązania to z chęcią to zrobimy w ramach stałej współpracy pod kątem regularnej i kompleksowej opieki Twojego WordPressa.

Zaufaj nam, jak inni to zrobili!

Witryna WordPress jak każde inne oprogramowanie wymaga stałego nadzoru, aktualizacji w celu zapewnienia jej stabilnego oraz sprawnego działania oraz bezpieczeństwa. Dlatego chętnie pomożemy w opiece Państwa strony i jej dalszym rozwoju jako Państwa partner techniczny.

Ponieważ zależy nam przede wszystkim na zapewnieniu stałej opieki nad stroną, jej prawidłowym funkcjonowaniem, a także szybkim wczytywaniem oraz profesjonalnym zabezpieczeniem, nie przepadamy za wprowadzeniem jednorazowych zmian.

Bezpłatna wycena
opieki Twojego WordPressa
Masz więcej pytań? Zajrzyj do naszego działu FAQ
ℹ️ Jednorazowa pomoc bez stałej opieki?
Dowiedz się dlaczego nie będziemy mogli Ci pomóc w rozwiązaniu jednorazowego problemu bez objęcia Twojej Witryny stałą profesjonalną opieką.