Serwis 24h to usługa, w której pomożemy Ci gdy Twoja strona lub sklep przestanie działać nawet o 3:00 w nocy.

Wsparcie WordPress 24/7 🕒

Całodobowe wsparcie WordPressa 24/7/365

Charakterystyka usługi

Kryzysowy problem z działaniem WordPressa rozwiążemy nawet w środku nocy, jeżeli będzie taka potrzeba.

Jeżeli Twoja strona WordPress zostanie zainfesowana w weekend, liczy się szybka reakcja. Dlatego działamy 24/7

Nasi eksperci monitorują strony i sklepy całodobowo przez wszystkie dni tygodnia. Gdy nie wyświetla się - wiemy o tym pierwsi.

Gdy konieczne będzie przywrócenie witryny z kopii zapasowej pomożemy Ci niezależnie czy jest to weekend czy środek nocy.

Wszelkie zgłoszenia możesz do nas również wysyłać przez Panel Zgłoszeń dostępny 24/7.

Dlaczego warto?

Umowa bezterminowa

Bezpłatne wdrożenie pakietu

Transparentna komunikacja

Mamy odpowiedzi na Twoje pytania

WordPress Serwis 24/7 - Pytania

Serwis WordPress 24h oraz serwis WooCommerce 24h to usługa, która jest potrzebna gdy Twój WordPress nieoczekiwanie przestanie działać.

Problem może wynikać z błędu w kodzie WordPressa, ale także wtyczek i motywu. Pamiętaj również, że strony WordPress są nieustannie hakowane!

Całodobowa naprawa stron www w WordCare™ daje Ci poczucie spokoju, ponieważ mając pakiet Performance24 masz pewność, że Twoja strona WordPress lub sklep WooCommerce jest pod stałą opieką!

Wiadomo, że awarie nie są nigdy planowane. Co w sytuacji, gdy ta awaria WordPress wystąpi w środku nocy lub w weekend?

Chemy, abyś mógł/mogła spać spokojnie, ponieważ jeżeli Twój WordPress zostanie zainfekowany lub przestanie działać, nasz serwis WordPress 24h i serwis WooCommerce 24h zrobi wszystko, aby przywrócić Twoją stronę do prawidłowego stanu bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia.

Ponadto, Twoja witryna będzie w dobrych rękach. Częstsze aktualizacje to mniej awarii. Mamy kilka sposób poniżej, aby zapobiec awariom WordPress i WooCommerce:

Bezpieczeństwo: nieaktualizowany kod wtyczki, motywu albo WordPressa może być podatny na infekcję, dlatego też tak ważne są regularne aktualizacje, aby wprowadzone zostały łatki.

Prędkość: Czy zdarzyło Ci się, że po optymalizacji strona przez jakiś czas działała szybko, ale później znowu zwolniła? Wiemy, że tak się dzieje, gdy optymalizacja jest wykonywana jednorazowo. W naszych pakietach optymalizujemy witryny na początku współpracy, a następnie stale dbamy o ich szybkie wyświetlanie.

Usługa awaryjnego wsparcia jest potrzebna gdy Twoja witryna nieoczekiwanie przestanie działać. Mogą występować błędy w kodzie WordPressa, wtyczkach lub aktywnym motywie. Strony internetowe są również nieustannie hakowane!

Możesz nie wiedzieć co spowodowało awarię, dlatego nasz plan opieki jest kluczowy dla Twojej witryny.

Staramy się być proaktywni zamiast tylko reagować po zdarzeniu, dlatego możemy również kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo i wydajność Twojego WordPressa lub WooCommerce tak aby sytuacje awaryjne się w ogóle nie zdarzały.

Jeśli coś jednak pójdzie nie tak, nasz zespół traktuje sytuacje awaryjne bardzo poważnie i skupiamy się na szybkiej komunikacji, wyjaśnieniu problemu i sposobie jego wyeliminowania.

Opieka techniczna WordPress i WooCommerce 24/7 jest dostępna w pakiecie Performance24. Jeżeli chcesz zamówić pakiet, skontaktuj się z nami, a wszystko Ci wyjaśnimy:

Możesz do nas zadzwonić lub napisać, ale także umówić się na spotkanie on-line!

Jeśli mamy odpowiedzieć szczerze – to wszystko zależy od zgłoszenia. Chcemy jednak przejrzyście wyjaśnić Ci jak wygląda proces obsługi zgłoszenia.

 1. Wysłanie zgłoszenia
  1. Po poprawnym wysłaniu nam zgłoszenia, otrzymasz automatyczną informację zwrotną, że zgłoszenie zostało zarejestrowane. Od tej chwili zgłoszenie jest w naszym systemie i teraz musimy je otworzyć.
 2. Odpowiedź na zgłoszenie
  1. W pakiecie Performance24 zgłoszenia awarii oraz infekcji są traktowane priorytetowo przez wszystkie dni tygodnia – 365/24/7. Pozostałe zgłoszenia (edycje treści, zapytania, wsparcie techniczne) są rozwiązywane do 24 godzin (w praktyce zazwyczaj do 4 godzin) we wszystkie dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.
  2. W pakietach Secure, Performance oraz Unlimited otrzymasz odpowiedź do 24 godzin  (w praktyce zazwyczaj do 4 godzin) dla pozostałych zgłoszeń w dni we wszystkie dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.
 3. Rozwiązanie zgłoszenia:
  1. W ciągu 24 godzin (jeśli to możliwe) zamkniemy zgłoszenie. Jeżeli jednak zgłoszenie bardzo złożone i będzie wymagało więcej czasu, uprzednio Cię o tym poinformujemy.

Historie i Opinie Klientów

Co mówią o nas Klienci?

Pozostałe usługi

Optymalizacja prędkości

Nasi specjaliści przyspieszą czas wczytywania Twojej witryny.

Bezpieczeństwo
i usuwanie wirusów

Uczynimy z Twojej witryny fortecę, a nawet gdy wirusy się pojawią - usuniemy je.

Nielimitowane wsparcie techniczne

Opiekujemy się także dużymi sklepami, wielojęzycznymi i rozbudowanymi witrynami.

Zarządzanie treścią na stronie

Twój własny zespół wsparcia do dokonywania zmian i modernizacji w witrynie.

Regularne aktualizacje

Co tydzień przeprowadzamy aktualizacje motywu, wtyczek i WordPressa.

Kopie zapasowe
w chmurze

Eksperci od WordPress i WooCommerce pomogą Ci w każdej sytuacji.

Serwis WordPress 24h

Całodobowy serwis WordPress to usługa dla właścicieli stron internetowych, którzy niezależnie od pory dnia mogą być spokojni o swoją stronę internetową, ponieważ naprawa stron www to nie tylko rozwiązywanie bieżących problemów, ale również interwencja w kryzysowych sytuacjach, gdy na przykład strona nie działa lub została zainfekowana.

Nieważne czy jest 3:00 w nocy czy 15:00 w niedzielę, opieka w WordCare™ oznacza profesjonalny serwis WordPress 24h, który rozwiąże problem o każdej porze dnia i nocy.  Pomoc techniczną świadczymy za pośrednictwem komunikacji on-line. Jeżeli chcesz nam zgłosić problem możesz to zrobić za pomocą dedykowanego Portalu Klienta, do którego otrzymasz dostęp podczas wdrożenia Twojego pakietu opieki strony. Serwis WordPress to również usługa, która działa nawet jeżeli nie wyślesz nam zgłoszenia, a nasze systemy poinformują nas, że Twoja strona nie wyświetla się dla użytkowników lub została zainfekowana, sami podejmiemy jak najszybszą próbę naprawy. Serwis WordPress 24h to idealne rozwiązanie dla osób i firm dla których ciągłość działania WordPressa jest bardzo istotna z punktu widzenia biznesowego. Właśnie na tym polega całodobowa opieka WordPress. Wychodzimy z założenia, że jeżeli mamy być najlepsi w tym co robimy, nasze usługi muszą być adekwatne do rzeczywistych potrzeb naszych Klientów.

Serwis WooCommerce 24h

Całodobowy serwis WooCommerce to usługa dla właścicieli biznesów internetowych, dla których przerwa w działaniu oznacza brak przychodów. Oprócz tego, w sklepie WooCommerce znajdują się dane Klientów, które również powinny być bezpieczne, a w razie włamania, podejmujemy jak najszybsze kroki, aby usunąć złośliwe oprogramowanie.

Dbamy o biznesy internetowe naszych Klientów, zapewniając im serwis woocommerce 24h, czyli całodobowe wsparcie w przypadku awarii. Zdajemy sobie sprawę, że Twój sklep WooCommerce to bezpośrednie narzędzia rozwijające Twój biznes on-line, dlatego nie możesz sobie pozwolić na przerwy w działaniu. Od tego jesteśmy, aby interweniować całodobowo. Jak myślisz, co się dzieje z Twoim sklepem internetowym WooCommerce gdy śpisz lub lecisz samolotem na wysokości 11 kilometrów na ziemią? Co w przypadku, gdy Twoja strona jest niedostępna dla przeglądających, a przychody nie pojawiają się ze względu na problem techniczny? Ty nie możesz nic zrobić, ponieważ albo nie masz dostępu do internetu, albo podczas snu nie wiesz, że Twój sklep internetowy został zainfekowany.

Całodobowe wsparcie Twojego WordPressa.