Nie ma problemów, których nie da się rozwiązać. W czym możemy pomóc?

Naprawa WordPress

Pomoc WordPress to nasza codzienność.

Co zyskasz?

Kryzysowy problem z działaniem WordPressa rozwiążemy tak szybko jak to możliwe.

Stała opieka oznacza, że na bieżąco utrzymujemy Twoją witrynę, aby działała niezawodnie.

Nasi eksperci monitorują strony i sklepy całodobowo przez wszystkie dni tygodnia. Gdy nie działa – wiemy o tym pierwsi.

Dlaczego warto?

Umowa bezterminowa

Bezpłatne wdrożenie pakietu

Transparentna komunikacja

Szybka reakcja na zgłoszenia

zwróć uwagę także na to...

Mamy odpowiedzi na Twoje pytania

Naprawa WordPress - Pytania

Usługa awaryjnego wsparcia jest potrzebna gdy Twoja witryna nieoczekiwanie przestanie działać. Mogą występować błędy w kodzie WordPressa, wtyczkach lub aktywnym motywie. Strony internetowe są również nieustannie hakowane!

Możesz nie wiedzieć co spowodowało awarię, dlatego nasz plan opieki jest kluczowy dla Twojej witryny.

Staramy się być proaktywni zamiast tylko reagować po zdarzeniu, dlatego możemy również kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo i wydajność Twojego WordPressa lub WooCommerce tak aby sytuacje awaryjne się w ogóle nie zdarzały.

Jeśli coś jednak pójdzie nie tak, nasz zespół traktuje sytuacje awaryjne bardzo poważnie i skupiamy się na szybkiej komunikacji, wyjaśnieniu problemu i sposobie jego wyeliminowania.

Jak najbardziej! Wspieramy wszystkie eCommerce oparte na WordPressie w ramach pakietu Performance i wyższych.

Tak!

Możemy wykonać wszelkie prace programistyczne i projektowe oraz zarządzać treścią  i grafiką na Twojej stronie lub dodawać nowe wpisy na bloga.

Dajemy Ci do dyspozycji określoną ilość godzin miesięcznie do wykorzystania na wszelkie zarządzanie treścią i grafiką. Usługi programistyczne/projektowe są rozliczane godzinowo.

Dajemy Ci swobodę, wierząc, że i tak pokochasz współpracę z nami. Subskrypcja jest odnawiana co miesiąc, aż do anulowania.

Nie obciążamy Klientów żadną dodatkową opłatą za przygotowanie strony do obsługi.

Historie i Opinie Klientów

Co mówią o nas Klienci?

Pozostałe usługi

Optymalizacja prędkości

Nasi specjaliści przyspieszą czas wczytywania Twojej witryny, tak aby pomóc Ci zwiększyć konwersję oraz poprawić wyniki Core Web Vitals.

Bezpieczeństwo
i usuwanie malware

Uczynimy z Twojej witryny fortecę, tak aby zwiększyć odporność i podatność na ataki botów i hakerów, a także usuniemy malware.

Nielimitowane wsparcie techniczne

Pomożemy Ci gdy Twoja witryna przestanie działać poprawnie lub klienci nie będą mogli złożyć w niej zamówienia. Bez limitu.

Zarządzanie treścią na stronie

Twój własny zespół wsparcia do dokonywania zmian i modernizacji w witrynie.

Aktualizacje co tydzień

Co tydzień przeprowadzamy aktualizacje motywu, wtyczek i WordPressa.

Kopie zapasowe
w chmurze

Tworzymy przyrostowe kopie zapasowe w bezpiecznej chmurze Amazon S3.

WordPress i jego naprawa

Trudno zanegować stwierdzenie, że WordPress to warty polecenia, wręcz doskonały w wielu przypadkach system zarządzania treścią. Jednocześnie nie da się zaprzeczyć, że ma one pewne wady i niestety relatywnie często zdarzają się awarie. Niezależnie od ich przyczyny rozwiązanie problemu często znajduje się poza zasięgiem właściciela witryny, a wówczas jedynym wyjściem pozostaje profesjonalna naprawa i techniczna opieka nad WordPressem. Jeśli chcesz ją zlecić doświadczonym w tym zakresie specjalistom, skontaktuj się z nami i daj znać, co się stało z Twoją stroną internetową.

Kiedy i dlaczego jest potrzebna naprawa strony WordPress?

Istnieje wiele przyczyn, które mogą prowadzić do różnego rodzaju błędów i awarii najpopularniejszego na świecie CMS-a. W zależności od specyfiki wynikają one m.in. z nieprawidłowości w budowie motywu, niezgodności zainstalowanych wtyczek, hostingu niekompatybilnego z witryną czy nie dość dobrego zabezpieczenia przed atakami hakerskimi. W każdej z tych sytuacji dostępna jest nasza opieka techniczna nad WordPressem, która obejmuje m.in. naprawy. Dzięki niej masz pewność, że specjaliści skutecznie i szybko usuną każdą usterkę.

Najpierw diagnozujemy problem, a następnie planujemy jego rozwiązanie, po czym wdrażamy je w praktyce. Działamy metodycznie, precyzyjnie i profesjonalnie, tak aby jak najmniejszym kosztem usunąć usterkę. Naprawa i opieka nad WordPressem świadczona przez nasz zespół dają pewność, że strona zostanie przywrócona do pełnej sprawności i znów będzie dostępna dla użytkowników i administratorów bez żadnych przeszkód.

Nie ma problemów, których nie da się rozwiązać.

Bezpłatna wycena
opieki Twojego WordPressa
Masz więcej pytań? Zajrzyj do naszego działu FAQ
ℹ️ Jednorazowa pomoc bez stałej opieki?
Dowiedz się dlaczego nie będziemy mogli Ci pomóc w rozwiązaniu jednorazowego problemu bez objęcia Twojej Witryny stałą profesjonalną opieką.