Marta Koczara

Opinie o WordCare™ - Kidspace

Marta Koczara

Sklep Kidspace

Błyskawicznie rozwiązują problemy i sugerują najlepsze rozwiązania. No i co najważniejsze mają do klientów ogromną cierpliwość 🙂

Dlaczego Marta korzysta z naszych usług?

Czas reakcji

Jestem mile zaskoczona jak szybko WordCare reaguje na moje zgłoszenia. Tak jak przeczytałam na stronie przed rozpoczęciem współpracy, tak jest to prawda - WordCare odpowiada na zgłoszenia sprawnie i bez zbędnej zwłoki, co pozytywnie wpływa na naszą współpracę.

Zabezpieczenie

Nasz sklep przechowuje dane klientów, dlatego wzmocnienie zabezpieczeń było konieczne. Co tydzień otrzymuję raporty i statystyki. Mam bieżącą kontrolę nad bezpieczeństwem, ponieważ WordCare codziennie skanuje witrynę w poszukiwaniu wirusów.

Pomoc 24/7

Ponieważ korzystam z pakietu, który reaguje na awarie całodobowo przez wszystkie dni tygodnia mogłam liczyć na WordCare, gdy strona w sobotę przestała na chwilę działać z powodu hostingu. Załoga WordCare bardzo szybko zareagowała i skontaktowała się z hostingodawcą.

Komunikacja

Komunikacja z WordCare jest bardzo sprawna no i co najważniejsze mają do klientów ogromną cierpliwość 🙂 Rozumiem, co do mnie piszą, ponieważ nie używają skomplikowanej informatycznej nomenklatury, a piszą jasno i wyjaśniają niezrozumiałe tematy.

Stała opieka

Podoba mi się to, że WordCare jednocześnie administruje i konserwuje moją witrynę, tak aby wszystko było aktualne, ale również pomaga mi w rozwijaniu sklepu. Mam do dyspozycji kilka godzin miesięcznie, którę mogę także wykorzystać na inne prace rozwojowe.

Zaufanie

Już po miesiącu współpracy, przekazaliśmy WordCare do opieki naszą drugą platformę b2b.kidspace-shop.com dla klientów biznesowych. Obecnie WordCare to nasz sprawdzony partner techniczny, któremu możemy powierzyć nasze witryny, a sami zająć się dla sprzedażą naszych akcesoriów dla dzieciaków.

Poznaj pozostałe historie

Mariusz Mróz

Anna prowadzi kancelarię oferującą nowoczesną księgowość spółek z o.o. i komandytowych, a także jednoosobowych działalności gospodarczych. Pomaga klientom usprawnić prowadzenie firmy.

Damian Cieślar

Damian prowadzi w Zabrzu Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA i zgłosił się do nas, ponieważ szukał profesjonalnej firmy, której może powierzyć opiekę kilku swoich witryn opartych o CMS WordPress.

Anna Piątek

Anna prowadzi kancelarię oferującą nowoczesną księgowość spółek z o.o. i komandytowych, a także jednoosobowych działalności gospodarczych. Pomaga klientom usprawnić prowadzenie firmy.

Pozwól zadbać o swoją witrynę. To Twój biznes.