Marta Koczara

Opinie o WordCare™ - Kidspace

Marta Koczara

Sklep Kidspace

Błyskawicznie rozwiązują problemy i sugerują najlepsze rozwiązania. No i co najważniejsze mają do klientów ogromną cierpliwość 🙂

Dlaczego Marta korzysta z naszych usług?

Czas reakcji

Jestem mile zaskoczona jak szybko WordCare reaguje na moje zgłoszenia. Tak jak przeczytałam na stronie przed rozpoczęciem współpracy, tak jest to prawda - WordCare odpowiada na zgłoszenia sprawnie i bez zbędnej zwłoki, co pozytywnie wpływa na naszą współpracę.

Zabezpieczenie

Nasz sklep przechowuje dane klientów, dlatego wzmocnienie zabezpieczeń było konieczne. Co tydzień otrzymuję raporty i statystyki. Mam bieżącą kontrolę nad bezpieczeństwem, ponieważ WordCare codziennie skanuje witrynę w poszukiwaniu wirusów.

Pomoc 24/7

Ponieważ korzystam z pakietu, który reaguje na awarie całodobowo przez wszystkie dni tygodnia mogłam liczyć na WordCare, gdy strona w sobotę przestała na chwilę działać z powodu hostingu. Załoga WordCare bardzo szybko zareagowała i skontaktowała się z hostingodawcą.

Komunikacja

Komunikacja z WordCare jest bardzo sprawna no i co najważniejsze mają do klientów ogromną cierpliwość 🙂 Rozumiem, co do mnie piszą, ponieważ nie używają skomplikowanej informatycznej nomenklatury, a piszą jasno i wyjaśniają niezrozumiałe tematy.

Stała opieka

Podoba mi się to, że WordCare jednocześnie administruje i konserwuje moją witrynę, tak aby wszystko było aktualne, ale również pomaga mi w rozwijaniu sklepu. Mam do dyspozycji kilka godzin miesięcznie, którę mogę także wykorzystać na inne prace rozwojowe.

Zaufanie

Już po miesiącu współpracy, przekazaliśmy WordCare do opieki naszą drugą platformę b2b.kidspace-shop.com dla klientów biznesowych. Obecnie WordCare to nasz sprawdzony partner techniczny, któremu możemy powierzyć nasze witryny, a sami zająć się dla sprzedażą naszych akcesoriów dla dzieciaków.

Poznaj pozostałe historie

Dorota Daniłowicz

Dorota reprezentuje firmę z naprawdę Górnej Półki! „Górna Półka” to nowoczesna pracownia stolarska, która doskonale odnajduje się w świecie e-commerce i sprzedaży internetowej. Poznaj historię Doroty!

Damian Cieślar

Damian prowadzi w Zabrzu Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA i zgłosił się do nas, ponieważ szukał profesjonalnej firmy, której może powierzyć opiekę kilku swoich witryn opartych o CMS WordPress.

Anna Piątek

Anna prowadzi kancelarię oferującą nowoczesną księgowość spółek z o.o. i komandytowych, a także jednoosobowych działalności gospodarczych. Pomaga klientom usprawnić prowadzenie firmy.

Andrzej Gdula

Andrzej tworzy niesamowite mockupy, czyli graficzne projekty opakowań do wykorzystania dla różnego rodzaju produktów takich jak kosmetyki, napoje, żywność, torby, pudełka i nie tylko.

Pozwól zadbać o swoją witrynę. To Twój biznes.

Bezpłatna wycena
opieki Twojego WordPressa
Masz więcej pytań? Zajrzyj do naszego działu FAQ
ℹ️ Jednorazowa pomoc bez stałej opieki?
Dowiedz się dlaczego nie będziemy mogli Ci pomóc w rozwiązaniu jednorazowego problemu bez objęcia Twojej Witryny stałą profesjonalną opieką.