Dorota Daniłowicz

Opinie o WordCare™ - Górna Półka

Dorota Daniłowicz

Górna Półka

Ogromny profesjonalizm. Świetne podejście do klienta i szybki czas reakcji na zgłoszenia.

Dlaczego Dorota korzysta z naszych usług?

Czas reakcji

Odpowiedzi na zgłoszenia trafiają na naszą skrzynkę bardzo szybko, co znacznie ułatwia sprawne wdrożenia zmian, poprawek i eliminację problemów związanych z witryną. Często zdarza się, że nasze zgłoszenie jest rozwiązane w ten sam dzień z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Zabezpieczenie

Bezpieczeństwo naszych danych i danych Klientów to bardzo ważny aspekt, z którym musimy się mierzyć w naszym sklepie internetowym. Na szczęście WordCare dba o wszystko za pomocą odpowiedniej konfiguracji, firewalla oraz codziennego skanowania witryny.

Pomoc przy awarii

Zgłosiliśmy się do firmy WordCare, gdy nasza witryna zmagała się z problemem technicznym, który utrudniał składanie zamówień. Na początku naszej współpracy z firmą WordCare, dział wsparcia natychmiast rozwiązał problem i teraz rozwiązują bieżące gdy się pojawiają.

Komunikacja

Dział wsparcia to przyjazny, cierpliwy i pomocny zespół. Zawsze przedstawiają nam jak można rozwiązać problem niezależnie od tego czy jest to prosta zmiana czy znacznie bardziej skomplikowana wymagająca prac programistycznych. To bardzo usprawnia pracę!

Stała opieka

Nasz sklep się stale rozwija, przez co z witryną wiąże się coraz więcej wyzwań. Dobrze mieć firmę, która prowadzi nasze strony. To bardzo opłacalne wydelegować opiekę firmie zewnętrznej, posiadającą odpowiednie narzędzia i wiedzę, podczas gdy my możemy skupić się na biznesie.

Zaufanie

Po kilku miesiącach współpracy, zdecydowaliśmy przekazać naszą drugą witrynę pod opiekę do firmy WordCare. Nasz sklep jest bardzo popularny i ma wiele odsłon miesięcznie, przez co szukaliśmy partnera technicznego, który zajmie się opieką w sposób profesjonalny.

Poznaj pozostałe historie

Anna Piątek

Anna prowadzi kancelarię oferującą nowoczesną księgowość spółek z o.o. i komandytowych, a także jednoosobowych działalności gospodarczych. Pomaga klientom usprawnić prowadzenie firmy.

Damian Cieślar

Damian prowadzi w Zabrzu Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA i zgłosił się do nas, ponieważ szukał profesjonalnej firmy, której może powierzyć opiekę kilku swoich witryn opartych o CMS WordPress.

Marta Koczara

Marta jest współwłaścicielką sklepu Kidspace w którym tworzy przestrzeń dla dziecięcego rozwoju. Chce dawać dzieciom poczucie bezpieczeństwa, wspierać ich w nauce i towarzysząc w zabawie.

Andrzej Gdula

Andrzej tworzy niesamowite mockupy, czyli graficzne projekty opakowań do wykorzystania dla różnego rodzaju produktów takich jak kosmetyki, napoje, żywność, torby, pudełka i nie tylko. Poznaj historię!

Bezpłatna wycena
opieki Twojego WordPressa
Masz więcej pytań? Zajrzyj do naszego działu FAQ
ℹ️ Jednorazowa pomoc bez stałej opieki?
Dowiedz się dlaczego nie będziemy mogli Ci pomóc w rozwiązaniu jednorazowego problemu bez objęcia Twojej Witryny stałą profesjonalną opieką.