Wiadomo, że awarie nie są nigdy planowane. Co w sytuacji, gdy ta awaria WordPress wystąpi w środku nocy lub w weekend?

Chemy, abyś mógł/mogła spać spokojnie, ponieważ jeżeli Twój WordPress zostanie zainfekowany lub przestanie działać, nasz serwis WordPress 24h i serwis WooCommerce 24h zrobi wszystko, aby przywrócić Twoją stronę do prawidłowego stanu bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia.

Ponadto, Twoja witryna będzie w dobrych rękach. Częstsze aktualizacje to mniej awarii. Mamy kilka sposób poniżej, aby zapobiec awariom WordPress i WooCommerce:

Bezpieczeństwo: nieaktualizowany kod wtyczki, motywu albo WordPressa może być podatny na infekcję, dlatego też tak ważne są regularne aktualizacje, aby wprowadzone zostały łatki.

Prędkość: Czy zdarzyło Ci się, że po optymalizacji strona przez jakiś czas działała szybko, ale później znowu zwolniła? Wiemy, że tak się dzieje, gdy optymalizacja jest wykonywana jednorazowo. W naszych pakietach optymalizujemy witryny na początku współpracy, a następnie stale dbamy o ich szybkie wyświetlanie.

Kategorie:

Aleksander Misky

Właściciel i założyciel WordCare™ - firmy, pomagającej innym przedsiębiorcom w rozwijaniu biznesu poprzez stałą i kompleksową opiekę, wsparcie techniczne, przyspieszenie i zabezpieczenie stron WordPress oraz sklepów WooCommerce.

✔️ Aktualizacje co tydzień

✔️ Przyspieszenie strony

✔️ Zaawansowany pakiet ochrony

✔️ Kompletne usuwanie malware

✔️ Monitoring działania witryny 24/7

✔️ Kopie zapasowe w chmurze

✔️ Nielimitowane wsparcie awaryjne

✔️ Codzienne skanowanie wirusów

✔️ Raporty co tydzień

✔️ Integracja z Google Analytics

✔️ Dostęp do Panelu Zgłoszeń 24/7

✔️ Prace modernizacyjne na stronie