Jeśli mamy odpowiedzieć szczerze – to wszystko zależy od zgłoszenia. Chcemy jednak przejrzyście wyjaśnić Ci jak wygląda proces obsługi zgłoszenia.

 1. Wysłanie zgłoszenia
  1. Po poprawnym wysłaniu nam zgłoszenia, otrzymasz automatyczną informację zwrotną, że zgłoszenie zostało zarejestrowane. Od tej chwili zgłoszenie jest w naszym systemie i teraz musimy je otworzyć.
 2. Odpowiedź na zgłoszenie
  1. W pakiecie Performance24 zgłoszenia awarii oraz infekcji są traktowane priorytetowo przez wszystkie dni tygodnia – 365/24/7. Pozostałe zgłoszenia (edycje treści, zapytania, wsparcie techniczne) są rozwiązywane do 24 godzin (w praktyce zazwyczaj do 4 godzin) we wszystkie dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.
  2. W pakietach Secure, Performance oraz BusinessPro otrzymasz odpowiedź do 24 godzin  (w praktyce zazwyczaj do 4 godzin) dla pozostałych zgłoszeń w dni we wszystkie dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.
 3. Rozwiązanie zgłoszenia:
  1. W ciągu 24 godzin (jeśli to możliwe) zamkniemy zgłoszenie. Jeżeli jednak zgłoszenie bardzo złożone i będzie wymagało więcej czasu, uprzednio Cię o tym poinformujemy.