Andrzej Gdula

Opinie o WordCare™ - SMARTY Mockups

Andrzej Gdula

SMARTY Mockups

Do WordCare™ trafiłem po dość długich i męczących przebojach w innej firmie opiekującej się stronami WordPress.

Dlaczego Andrzej korzysta z naszych usług?

Czas reakcji

Bardzo podoba mi się szybka wymiana maili z firmą WordCare. Wiadomo, że są sprawy, które można załatwić szybciej, a na niektóre trzeba chwilę poczekać, jednak podoba mi się, że jestem informowany na bieżąco, a odpowiedzi trafiają do mnie w krótkim czasie.

Zabezpieczenie

Ponieważ zależy mi na bezpieczeństwie moich witryn, po jakimś czasie przekazałem firmie WordCare kolejną stronę, która była jeszcze bardziej narażona na ataki. Od tego czasu, witryna jest także należycie zabezpieczona, a ja nie miałem dzięki temu problemu z wirusami.

Pomoc przy awarii

Umówmy się, że obsługa stron WordPress i WooCommerce sprawia czasem kłopoty. Usterki, które się pojawiają są szybko usuwane przez ekipę od supportu, którą pozdrawiam. Zawsze wyrozumiale i cierpliwie podchodzą do klienta, któremu wiecznie coś nie działa.

Komunikacja

Komunikacja jest bezproblemowa i odbywa się za pomocą Panelu Klienta lub bezpośrednio przez e-mail. Dlatego, mam wgląd do swoich aktywnych i archiwalnych zgłoszeń. Zawsze mogę do nich wrócić, a dzięki temu ich obsługa jest sprawniejsza z uwagi na zachowaną historię.

Stała opieka

To jest chyba najważniejsze mieć oparcie i stałe wsparcie w firmie, która opiekuje się moimi witrynami i konserwuje je na bieżąco. Ja nie muszę przejmować się aktualizacjami, które czasem sprawiają problemy tylko zająć się sprzedażą i obsługą swoich klientów.

Zaufanie

Zaufałem firmie WordCare i dlatego po jakimś czasie przeniosłem kolejną witrynę pod ich skrzydła. Zainteresowała mnie bezterminowa umowa, dzięki czemu nie musiałem się od razu wiązać na rok albo i dłużej. To bardzo ważne, tym bardziej w obecnych czasach.

Poznaj pozostałe historie

Anna Piątek

Anna prowadzi kancelarię oferującą nowoczesną księgowość spółek z o.o. i komandytowych, a także jednoosobowych działalności gospodarczych. Pomaga klientom usprawnić prowadzenie firmy.

Damian Cieślar

Damian prowadzi w Zabrzu Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA i zgłosił się do nas, ponieważ szukał profesjonalnej firmy, której może powierzyć opiekę kilku swoich witryn opartych o CMS WordPress.

Dorota Daniłowicz

Dorota reprezentuje firmę z naprawdę Górnej Półki! „Górna Półka” to nowoczesna pracownia stolarska, która doskonale odnajduje się w świecie e-commerce i sprzedaży internetowej. Poznaj historię Doroty!

Marta Koczara

Marta jest współwłaścicielką sklepu Kidspace w którym tworzy przestrzeń dla dziecięcego rozwoju. Chce dawać dzieciom poczucie bezpieczeństwa, wspierać ich w nauce i towarzysząc w zabawie.

Bezpłatna wycena
opieki Twojego WordPressa
Masz więcej pytań? Zajrzyj do naszego działu FAQ
ℹ️ Jednorazowa pomoc bez stałej opieki?
Dowiedz się dlaczego nie będziemy mogli Ci pomóc w rozwiązaniu jednorazowego problemu bez objęcia Twojej Witryny stałą profesjonalną opieką.