Korzyści od naszych Partnerów dla Ciebie

Nasi Partnerzy 🤝

Logo WP DESK

WP DESK

Najlepsze wtyczki dla Twojego sklepu WooCommerce. WP DESK to autor wtyczek, które pozwolą rozbudować Twój sklep i zintegrować z kurerami, księgowością i wiele więcej.

KORZYŚĆ: Kod rabatowy tylko dla Klientów WordCare

LH.pl

Znany i doceniony hosting przez wielu właścicieli stron opartych o CMS WordPress. Świetny dla małych stron i większych sklepów WooCommerce.

KORZYŚĆ: Rabat 20% na usługi hostingowe

BRAND24

Narzędzie pozwalające poznać opinie o swojej marce/firmie oraz monitorować ją w sieci. Z BRAND24 korzysta wiele firm zarówno większych jak i mniejszych.

KORZYŚĆ: Przedłużony okres testowy z 14 do 30 dni

Smarthost.pl

Polski dostawca hostingu z doskonałym wsparciem technicznym, systemem antyexploitowym oferujący także 14 dniowy okres próbny.

KORZYŚĆ: Rabat 20% na usługi hostingowe

SEMStorm

Narzędzie wspierające promocję Państwa biznesu w wyszukiwarce. Pomaga analizować działania konkurencji, dobierać słowa kluczowe i kontrolować efekty.

KORZYŚĆ: Voucher na 1 miesiąc, 20% rabatu na pakiety

Prokonsumencki.pl

Firma oferująca wsparcie prawne sprzedawcy, ale i nie tylko. Oferują pomoc prawną, regulaminy, stałą opiekę i wiele więcej. Masz własny sklep? To coś dla Ciebie!

KORZYŚĆ: Rabat na usługi prawne i regulaminy

appstar

Firma, która doradza, szkoli, układa procesy, automatyzuje, dostarcza i wdraża oprogramowania dla Twojego biznesu internetowego. Są po to, aby Ci pomóc.

KORZYŚĆ: Darmowa konsultacja

WhitePress

Platforma WhitePress wspiera działania content marketingowe i influencer marketingowe. Automatyzuje komunikację pomiędzy reklamodawcami a wydawcami, blogerami i vlogerami.

KORZYŚĆ: Rabat na usługi

IQ.pl

Hosting dla wymagających (i nie tylko). Świetnie sprawdzi się dla dużych witryn i sklepów WooCommerce. Zaufali im m.in. CinemaCity, Luxmed, UOKiK

KORZYŚĆ: Stabilny dostawca usług hostingowych

a może Ty też chcesz dołączyć do grona naszych Partnerów?

Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet korzyści

Twój WordPress w rękach specjalistów.

Bezpłatna wycena
opieki Twojego WordPressa
Masz więcej pytań? Zajrzyj do naszego działu FAQ