Damian Cieślar

Opinie o WordCare™ - OSZ Omega

WordCare opiekuje się naszymi stronami w sposób profesjonalny i rzetelny. Gdy potrzebujemy wsparcia technicznego, zgłoszenia są rozwiązywane terminowo w ustalonym czasie.

Dlaczego Damian korzysta z naszych usług?

Czas reakcji

WordCare reaguje na nasze zgłoszenia niezwykle szybko. Tego nam było trzeba, gdyż czasem pojawiają się rzeczy, które trzeba zrobić w dosyć krótkim czasie. Możemy polegać na WordCare, bo wyróżniają się naprawdę krótkim czasem reakcji.

Zabezpieczenie

Odkąd korzystamy z usług WordCare, nasza witryna nigdy nie padła ofiarą ataku. Powierzyliśmy im zabezpieczenie i to naprawdę działa! Dobrze mieć takżę świadomość, że nasza strona jest na bieżąco monitorowana i aktualizowana.

Pomoc przy awarii

Do tej pory nie mieliśmy poważniejszych awarii ze stroną, co nas bardzo cieszy, ale jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że czasem mogą one wystąpić. Dlatego od tego mamy WordCare, aby skupić się na biznesie, a nie tracić czas na rozwiązywanie problemów technicznych.

Komunikacja

Komunikacja z WordCare to czysta przyjemność. Jest konkretnie, jasno i rzeczowo. Nie raz mamy różne zadania, które powierzamy w związku z utrzymaniem i rozwojem naszej strony i tutaj transparentnie wszystko jest wyjaśniane.

Stała opieka

To jest bardzo duża pomoc. Po pierwsze, zdajemy sobie sprawę, że WordPress aby działał prawidłowo, był bezpieczny musi być stale aktualizowany i konserwowany. Zdecydowanie taniej wychodzi przekazanie tych czynności firmie zewnętrznej.

Zaufanie

Współpracujemy już ponad 2 lata i WordCare jest naszym jedynym partnerem technicznym w sprawie WordPressa. Wiemy jak ciężko jest znaleźć zaufaną firmę, dlatego WordCare spełnia nasze oczekiwania dlatego tak dobrze nam się współpracuje.

Poznaj pozostałe historie

Marta Koczara

Marta jest współwłaścicielką sklepu Kidspace w którym tworzy przestrzeń dla dziecięcego rozwoju. Chce dawać dzieciom poczucie bezpieczeństwa, wspierać ich w nauce i towarzysząc w zabawie.

Andrzej Gdula

Andrzej tworzy niesamowite mockupy, czyli graficzne projekty opakowań do wykorzystania dla różnego rodzaju produktów takich jak kosmetyki, napoje, żywność, torby, pudełka i nie tylko. Poznaj historię Andrzeja!

Anna Piątek

Anna prowadzi kancelarię oferującą nowoczesną księgowość spółek z o.o. i komandytowych, a także jednoosobowych działalności gospodarczych. Pomaga klientom usprawnić prowadzenie firmy.

Dorota Daniłowicz

Dorota reprezentuje firmę z naprawdę Górnej Półki! „Górna Półka” to nowoczesna pracownia stolarska, która doskonale odnajduje się w świecie e-commerce i sprzedaży internetowej. Poznaj historię Doroty!

Pozwól zadbać o swoją witrynę. To Twój biznes.

Bezpłatna wycena
opieki Twojego WordPressa
Masz więcej pytań? Zajrzyj do naszego działu FAQ
ℹ️ Jednorazowa pomoc bez stałej opieki?
Dowiedz się dlaczego nie będziemy mogli Ci pomóc w rozwiązaniu jednorazowego problemu bez objęcia Twojej Witryny stałą profesjonalną opieką.