Historia Klienta

WordCare opiekuje się naszymi stronami w sposób profesjonalny i rzetelny. Gdy potrzebujemy wsparcia technicznego, zgłoszenia są rozwiązywane terminowo w ustalonym czasie.

Dlaczego Damian korzysta z naszych usług?

Czas reakcji

WordCare reaguje na nasze zgłoszenia niezwykle szybko. Tego nam było trzeba, gdyż czasem pojawiają się rzeczy, które trzeba zrobić w dosyć krótkim czasie. Możemy polegać na WordCare, bo wyróżniają się naprawdę krótkim czasem reakcji.

Zabezpieczenie

Odkąd korzystamy z usług WordCare, nasza witryna nigdy nie padła ofiarą ataku. Powierzyliśmy im zabezpieczenie i to naprawdę działa! Dobrze mieć takżę świadomość, że nasza strona jest na bieżąco monitorowana i aktualizowana.

Pomoc przy awarii

Do tej pory nie mieliśmy poważniejszych awarii ze stroną, co nas bardzo cieszy, ale jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że czasem mogą one wystąpić. Dlatego od tego mamy WordCare, aby skupić się na biznesie, a nie tracić czas na rozwiązywanie problemów technicznych.

Komunikacja

Komunikacja z WordCare to czysta przyjemność. Jest konkretnie, jasno i rzeczowo. Nie raz mamy różne zadania, które powierzamy w związku z utrzymaniem i rozwojem naszej strony i tutaj transparentnie wszystko jest wyjaśniane.

Stała opieka

To jest bardzo duża pomoc. Po pierwsze, zdajemy sobie sprawę, że WordPress aby działał prawidłowo, był bezpieczny musi być stale aktualizowany i konserwowany. Zdecydowanie taniej wychodzi przekazanie tych czynności firmie zewnętrznej.

Zaufanie

Współpracujemy już ponad 2 lata i WordCare jest naszym jedynym partnerem technicznym w sprawie WordPressa. Wiemy jak ciężko jest znaleźć zaufaną firmę, dlatego WordCare spełnia nasze oczekiwania dlatego tak dobrze nam się współpracuje.

Chcesz, abyśmy opiekowali się Twoją stroną?

✔️ Aktualizacje co tydzień

✔️ Przyspieszenie strony

✔️ Zaawansowany pakiet ochrony

✔️ Kompletne usuwanie malware

✔️ Monitoring działania witryny 24/7

✔️ Kopie zapasowe w chmurze

✔️ Nielimitowane wsparcie awaryjne

✔️ Codzienne skanowanie wirusów

✔️ Raporty co tydzień

✔️ Integracja z Google Analytics

✔️ Dostęp do Panelu Zgłoszeń 24/7

✔️ Prace modernizacyjne na stronie