Historia Klienta

Mariusz Mróz

Trener Personalny

Moje strony mają bardzo dużo odwiedzin, dlatego opiekę techniczną musiałem powierzyć zaufanej firmie.

Dlaczego Mariusz korzysta z naszych usług?

Czas reakcji

Bardzo podoba mi się, że WordCare odpowiada tak szybko. Zdarza się, że w ciągu godziny mamy zamknięte zgłoszenie mimo, iż teoretycznie WordCare odpowiada do 24 godzin roboczych od wysłania zgłoszenia. To naprawdę działa!

Zabezpieczenie

Otrzymujemy na bieżąco raporty, w których ewidentnie widać, że próby włamania zostały zablokowanie. Podoba mi się to, że WordCare czuwa nad bezpieczeństwem mojego sklepu i pozostałych witryn, dzięki czemu ja mogę zająć się swoimi klientami.

Pomoc przy awarii

Gdy podpisywaliśmy umowę z WordCare, mieliśmy problemy z naszym dotychczasowym hostingiem. Załoga WordCare znalazła dla nas wydajniejszy i pomogli w bezpłatnej migracji. Obecnie gdy pojawiaja się usterka w WordPress, zawsze możemy liczyć na pomoc.

Komunikacja

Czasem, gdy wystąpi jakaś usterka WordPress, otrzymujemy informację co było przyczyną i jak temu zapobiec w przyszłości. Nasze strony rozwijane są bardzo dynamicznie, dlatego podoba mi się, że na każde pytanie otrzymuję konkretną odpowiedź.

Stała opieka

Moje witryny mają bardzo dużo odwiedzin, dlatego musieliśmy znaleźć firmę, która zrozumie nasze potrzeby. Co tydzień otrzymujemy raporty i dzięki temu widzimy na bieżąco co i kiedy zostało zaktualizowane. Mieliśmy dość firm “krzak”, a tutaj działania są profesjonalne.

Zaufanie

Z uwagi na bardzo dużą liczbę odwiedzin i zainteresowanie moimi treningami, musiałem dobrze wybrać firmę, której powierzam swoje strony jako narzędzie pozyskiwania klientów. Po tym czasie już wiem, że wybrałem dobrze.

Chcesz, abyśmy opiekowali się Twoją stroną?

✔️ Aktualizacje co tydzień

✔️ Przyspieszenie strony

✔️ Zaawansowany pakiet ochrony

✔️ Kompletne usuwanie malware

✔️ Monitoring działania witryny 24/7

✔️ Kopie zapasowe w chmurze

✔️ Nielimitowane wsparcie awaryjne

✔️ Codzienne skanowanie wirusów

✔️ Raporty co tydzień

✔️ Integracja z Google Analytics

✔️ Dostęp do Panelu Zgłoszeń 24/7

✔️ Prace modernizacyjne na stronie