Historia Klienta

Anna Piątek

AMP Consulting

Chyba spokojnie mogę powiedzieć, że WordCare uratował moją stronę.

Dlaczego Anna korzysta z naszych usług?

Czas reakcji

Na wielką pochwałę zasługuje czas reakcji na zapytania - czasem dosłownie kilka minut! Strona mojej kancelarii to wizytówka mojej kancelarii podatkowej, dlatego wszelkie zmiany muszą być dokonywane w miarę szybko. Tutaj to się zdecydowanie sprawdza.

Zabezpieczenie

Chyba spokojnie mogę powiedzieć, że WordCare uratował moją stronę. Miałam problem z wirusami (pomimo zabezpieczeń), z którymi nie mógł sobie poradzić ówczesny informatyk. WordCare zabezpieczył witrynę i stale ja monitoruje przesyłając mi co tydzień raporty.

Pomoc przy awarii

Do tej pory nie zdarzyły się poważniejsze awarie strony (co mnie bardzo cieszy), natomiast czasem przesyłałam zapytania do działu wsparcia i zawsze otrzymywałam konkretną odpowiedź. Uważam, że mogę zawsze liczyć na wsparcie z ich strony.

Komunikacja

WordCare nie jest z tych firm, w których muszę się prosić o odpowiedź i nie wiem kiedy ją otrzymam. Komunikacja jest bardzo sprawna i czasem odpowiedzi na swoje zapytania otrzymuję w ciągu kilku minut. Tak to powinno wyglądać.

Stała opieka

Prowadzę kancelarię podatkową i strona internetowa to ważny element współpracy z klientami. Dzięki WordCare widzę, że oddałam ją pod opiekę Profesjonalistom przez duże P, a ja się mogę zająć sprawami księgowymi i podatkowymi, a nie technicznym aspektem mojej strony.

Zaufanie

Wybrałam WordCare poniekąd dlatego, że nikt mnie tu nie zobowiązywał na podpisanie długoterminowej umowy. Dlatego przy jej podpisywaniu wiedziałam, że gdy nie będę zadowolona, mogę w każdej chwili ją wypowiedzieć, ale jestem i zdecydowanie polecam WordCare!

Chcesz, abyśmy opiekowali się Twoją stroną?

✔️ Aktualizacje co tydzień

✔️ Przyspieszenie strony

✔️ Zaawansowany pakiet ochrony

✔️ Kompletne usuwanie malware

✔️ Monitoring działania witryny 24/7

✔️ Kopie zapasowe w chmurze

✔️ Nielimitowane wsparcie awaryjne

✔️ Codzienne skanowanie wirusów

✔️ Raporty co tydzień

✔️ Integracja z Google Analytics

✔️ Dostęp do Panelu Zgłoszeń 24/7

✔️ Prace modernizacyjne na stronie