Poznaj historie i opinie naszych Klientów ✨

Anna Piątek

Anna prowadzi kancelarię oferującą nowoczesną księgowość spółek z o.o. i komandytowych, a także jednoosobowych działalności gospodarczych. Pomaga klientom usprawnić prowadzenie firmy.

Trener Mariusz Mróz

Mariusz jest trenerem personalnym z Warszawy, który ma inne podejście niż większość 'specialistów'. Uważa, że trening i dieta powinny być przyjemnością, a w diecie znajdziesz miejsce na czekoladę i to co lubisz.

Marta Koczara z Kidspace

Marta jest właścicielką sklepu internetowego z akcesoriami dla dzieci, które sami produkują. Marka Kidspace chce dawać dzieciom poczucie bezpieczeństwa, wspierać ich w nauce i towarzysząc w zabawie.

Damian Cieślar z OSZ Omega

Damian prowadzi w Zabrzu Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA i zgłosił się do nas, ponieważ szukał profesjonalnej firmy, której może powierzyć opiekę kilku swoich witryn opartych o CMS WordPress.

Wycena kompleksowej opieki Twojej witryny

Wypełnij krótki formularz, abyśmy mogli wycenić opiekę Twojej witryny. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i przestań przejmować się aspektem technicznym tylko skup się na swoim biznesie.

Opinie naszych Klientów

Nasi Klienci głównie polecają nas za:

⭐  Szybkość reakcji ⭐  Profesjonalizm ⭐  Obsługę Klienta

Mariusz Mróz
Mariusz Mróz
Sklep Mariusz Mróz
Czytaj więcej
Moje strony mają bardzo dużo odwiedzin, dlatego opiekę techniczną musiałem powierzyć zaufanej firmie. Firma WordCare przyspieszyła moje strony internetowe i stale się nimi opiekuje....
Marta Koczara
Marta Koczara
Kidspace
Czytaj więcej
Praca z zespołem WordCare to prawdziwa przyjemność. Zespół reprezentuje wysoki poziom merytoryczny, dobrą organizację pracy, stałe wsparcie. Błyskawicznie rozwiązują problemy i sugerują najlepsze rozwiązania...
Anna Piątek
Anna Piątek
AMP Consulting
Czytaj więcej
Wcześniej miałam problemy z pojawiającymi się wirusami na stronie. Od czasu zmiany opiekuna strona jest czysta, szybsza, bezpieczniejsza (stałe kopie). Czas reakcji na zapytania - aż nie do uwierzenia - czasem kilka minut.
Marta Nosewicz-Ostrowska
Marta Nosewicz-Ostrowska
Mollie
Czytaj więcej
Polecam współpracę z Wrodcare przede wszystkim za profesjonalizm i kulturę w obsłudze klienta oraz za bardzo szybkie reakcje na zgłaszane problemy. Tak trzymać:)
Patryk K.
Patryk K.
Natura Wood
Czytaj więcej
FIRMA GODNA POLECENIA 🙂 Współpraca w ramach abonamentu, szybka i bezproblemowa. Komunikacja na najwyższym poziomie.
Damian Cieślar
Damian Cieślar
OSZ OMEGA
Czytaj więcej
Firma WordCare opiekuje się naszymi stronami w sposób profesjonalny i rzetelny. Gdy potrzebujemy wsparcia technicznego, zgłoszenia są rozwiązywane terminowo w ustalonym czasie.

Zaopiekujemy się Twoją stroną

Poznaj nasze pakiety i wybierz ten, który w pełni zaspokoi Twoje potrzeby.

✔️ Aktualizacje co tydzień

✔️ Przyspieszenie strony

✔️ Zaawansowany pakiet ochrony

✔️ Kompletne usuwanie malware

✔️ Monitoring działania witryny 24/7

✔️ Kopie zapasowe w chmurze

✔️ Nielimitowane wsparcie awaryjne

✔️ Codzienne skanowanie wirusów

✔️ Raporty co tydzień

✔️ Integracja z Google Analytics

✔️ Dostęp do Panelu Zgłoszeń 24/7

✔️ Prace modernizacyjne na stronie