Opieka WordPress i WooCommerce 24/7 w WordCare™

Serwis 24h

Podziel się

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Data publikacji

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś co się dzieje z Twoim sklepem internetowym WooCommerce lub stroną WordPress gdy śpisz lub lecisz samolotem na wysokości 11 tysięcy metrów na ziemią? Co w przypadku, gdy Twoja strona jest niedostępna dla przeglądających, a przychody nie pojawiają się ze względu na problem techniczny?

W WordCare™ zawsze świadczymy najwyższą jakość usług i zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji. Dlatego też wprowadzamy niesamowitą nowość – Opieka WordPress 24h  czyli całodobowe wsparcie WordPressa i WooCommerce.

W tym artykule:

  • Na czym polega opieka WordPress 24/7 ?
  • Jak działa całodobowe wsparcie WordPress?
  • Dla kogo idealny jest serwis 24h?
  • Podsumowanie

Możemy usunąć awarię Twojego WordPressa w nocy lub w weekend. Dotyczy to również interwencji, gdy Twoja strona padnie ofiarą ataku – tak, czuwamy nad Twoją stroną 24/7.

serwis 24h

Opieka WordPress 24h – na czym polega?

Ale jak to, będziecie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu dostępni dla mojej strony i nawet jeżeli o 3:00 się coś zepsuje, będziecie w stanie mi pomóc?

Tak, właśnie na tym polega całodobowa opieka WordPress. Wychodzimy z założenia, że jeżeli mamy być najlepsi w tym co robimy, nasze usługi muszą być adekwatne do rzeczywistych potrzeb naszych Klientów. 

Zdajemy sobie sprawę, że Twoja strona WordPress lub sklep WooCommerce to bezpośrednie narzędzia rozwijające Twój biznes on-line dlatego nie możesz sobie pozwolić na przerwy w działaniu. Od tego jesteśmy, aby interweniować całodobowo.

Opieka WordPress i WooCommerce – jak to działa?

Pomoc techniczną oferujemy w 100% za pośrednictwem komunikacji on-line. Jeżeli chcesz nam zgłosić awarię możesz to zrobić za pomocą dedykowanego Portalu Klienta MyWordCare.

Pamiętaj także, że nawet jeżeli nie wyślesz nam zgłoszenia, a nasze systemy poinformują nas, że Twoja strona nie wyświetla się dla użytkowników lub została zainfekowana, sami podejmiemy jak najszybszą próbę naprawy.

Dla kogo opieka WordPress i WooCommerce 24/7?

Opieka WordPress 24h to usługa, która jest przede wszystkim skierowana dla osób i firm, którym najbardziej zależy na ciągłości działania i szybkim czasie reakcji. Polecamy ją szczególnie sklepom, gdzie przerwa w działaniu oznacza brak przychodów.

Serwis WordPress 24h = każda witryna będąca pod naszymi skrzydłami w pakiecie Eye24 liczyć na wsparcie niezależnie od dnia i godziny tygodnia.

Opieka WordPress 24h – podsumowanie

Opieka WordPress 24h to prawdopodobnie pierwsza w Polsce tego typu usługa dla właścicieli biznesów online w miesięcznym abonamencie. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów całodobowo, dzięki czemu właściciele stron WordPress i WooCommerce nie muszą się martwić o techniczne aspekty witryny. Mówimy tutaj o wsparciu 24/7.

Zamów całodobową opiekę dla swojej witryny i nie przejmuj się weekendowymi awariami!

Aleksander Misky

Aleksander Misky

Właściciel i założyciel WordCare™ - firmy, pomagającej innym przedsiębiorcom w rozwijaniu biznesu poprzez stałą i kompleksową opiekę, wsparcie techniczne, przyspieszenie i zabezpieczenie stron WordPress oraz sklepów WooCommerce.

Umów się na rozmowę
lub spotkanie on-line

Bezpłatna wycena
opieki Twojego WordPressa

Masz więcej pytań?
Zajrzyj do naszego działu FAQ