Informacja COVID-19: Firma WordCare™ zapewnia 100% ciągłość świadczenia usług – Czytaj więcej

Obsługa strony internetowej [FAQ]

Podziel się

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Podstawowe pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje administracja strony www?

Pakiety na obsługę zaczynają się od 249 zł i w tej cenie otrzymujesz już pełne zarządzanie witryną. Wybrany pakiet jest dostosowany do danej strony w zależności od kilku czynników i Twoich wymagań.

Czy obsługa strony internetowej jest ważna?

Każda strona w sieci narażona jest na ataki z całego świata, dlatego zdecydowanie zalecamy, aby ją dodatkowo zabezpieczyć. Oprócz tego bieżące kopie zapasowe, aktualizacje oprogramowania w znacznym stopniu pomagają chronić Twoją stronę przed awarią.

Dla kogo jest przydatna taka usługa?

Dla każdego właściciela strony internetowej, a w szczególności sklepów internetowych i firm, dla których strona internetowa jest narzędziem, mającym przynosić zyski.

Jakie usługi oferuje zewnętrzna firma WordCare?

Przyspieszamy witrynę, profesjonalnie ją zabezpieczamy, monitorujemy 24/7 dostępność w sieci, pomagamy w razie awarii, oferujemy dodatkowe wsparcie techniczne i zarządzanie treścią oraz grafiką. Wszystko czego potrzebujesz, aby Twoja strona lub sklep płynnie funkcjonował.

Jak zamówić opiekę strony internetowej?

Obsługę/opiekę swojej strony internetowej możesz zamówić telefonicznie lub poprosić nas przez formularz kontaktowy, abyśmy do Ciebie zadzwonili. Przeanalizujemy, doradzimy i wdrożymy obsługę Twojej witryny.

hej! nie przegap

-20%

na wszystkie szkolenia

w WordCare!