Pytania i odpowiedzi - FAQ

Bez problemu! Jeżeli wykupisz u nas pakiet (np. Manage), a z biegiem czasu Twoja witryna będzie wymagała częstszej i bardziej zaawansowanej opieki, w każdym momencie możesz dać nam o tym znać i po podpisaniu nowej umowy, zmienimy wersję pakietu już od przyszłego miesiąca. 

Jeżeli zobaczymy, że na Twojej witrynie zwiększył się ruch lub pojawią się inne wzmianki które będą zalecały zmianę pakiety, poinformujemy Cię o tym, ale ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.

Nie musisz. Jeżeli nie chcesz zmieniać dostawcy, będziemy opiekować się Twoją stroną na dotychczasowym hostingu. 

Jeżeli jednak zależy Ci na przyspieszeniu Twojej strony to jednym z niezwykle ważnych elementów jest szybki i wydajny hosting. Zapytaj nas o bezpłatną migrację i dodatkową zniżkę na hosting w ramach naszej współpracy

Jak najbardziej! Wspieramy wszystkie eCommerce oparte na WordPressie w ramach pakietu Advanced.

Możemy wykonać wszelkie prace programistyczne i projektowe oraz zarządzać treścią  i grafiką na Twojej stronie lub dodawać nowe wpisy na bloga.

Jest to usługa dodatkowa i rozliczana godzinowo zgodnie z cennikiem.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia, nasz Portal Zgłoszeniowy jest dla Ciebie dostępny 24/7. Ze względu na specyfikę pracy, na chwilę obecną kontakt telefoniczny służy tylko w celach administracyjnych (obsługa umowy, rozliczenia itp.).

Tak, usuwamy wirusy dla Klientów, którzy korzystają z naszego planu Advanced. Wtedy bezpłatnie usuniemy wirusy z Twojej stony jeśli takie się pojawią. Zapraszamy do kontaktu!

Ponieważ zależy nam przede wszystkim na zapewnieniu stałej opieki nad stroną, jej prawidłowym funkcjonowaniem, a także szybkim wczytywaniem oraz profesjonalnym zabezpieczeniem, nie przepadamy za wprowadzeniem jednorazowych zmian. Z doświadczenia wiemy, że jednorazowe zmiany są po prostu nieskuteczne lub w zależności od modyfikacji wymagają ponownej ingerencji po jakimś czasie, co generuje dodatkowe dla Państwa koszty. Dlatego chętnie pomożemy w opiece Państwa strony i jej dalszym rozwoju jako partner techniczny.

Jeżeli strona przestanie się wyświetlać lub wystąpi z nią inny poważny problem, przywrócimy Twoją witrynę z naszej kopii zapasowej, aby przywrócić jej prawidłowe funkcjonowanie.

Nie obciążamy Klientów żadną dodatkową opłatą za przygotowanie strony do obsługi.

Ostatniego roboczego dnia miesiąca będziemy wystawiać Ci fakturę na kwotę określoną w naszej umowie. Prosimy Cię o dokonywanie terminowych płatności – 7 dni przelewem na nasz rachunek bankowy podany na fakturze.

Czas reakcji wynosi do 24 godzin roboczych, jednak zazwyczaj udaje nam się otwierać zgłoszenia w ciągu 1-4 godzin.

Czas rozwiązaniu problemu zależy od zgłoszenia. Wyślemy Ci w ciągu 24-48 godzin informację, jakie zmiany dokonaliśmy w Twoim zgłoszeniu.

Komunikacja jest dla nas niezwykle ważna, dlatego jeżeli będziemy potrzebowali więcej czasu niż 48 godzin na rozwiązanie Twojego zgłoszenia, poinformujemy Cię, że potrwa to nieco dłużej.

Oczywiście! W tym przypadku, zaprojektowaliśmy pakiet Custom, aby w pełni zatroszczyć się o indywidualne lub zmodyfikowane rozwiązania na Twojej stronie.

Pewnie! Wybierz plan Advanced, a Twoja strona będzie oczyszczona z wirusów do 24 godzin.

Dajemy Ci swobodę, wierząc, że i tak pokochasz współpracę z nami. Umowa jest podpisywana na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem.

Nie obciążamy Klientów żadną dodatkową opłatą za przygotowanie strony do obsługi. Opłatę przygotowawczą w wysokości 500 zł jednorazowo pobieramy tylko wtedy, jeżeli zrezygnowałbyś ze współpracy w przeciągu najbliższych 6 miesięcy.

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy! Poznamy się i Twoją stronę. Ustalimy co będzie najbardziej optymalne i rozpoczniemy opiekę. Poprowadzimy Cię krok po kroku.

W WordCare™ pracujemy we wszystkie dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Jeżeli chcesz się z nami skontaktować 24/7, wyślij nam wiadomość przez formularz kontaktowy, a odezwiemy się najszybciej jak to możliwe. Obiecujemy!

Load More