Pytania i odpowiedzi - FAQ

Bez problemu! Jeżeli wykupisz u nas pakiet (np. Manage), a z biegiem czasu Twoja witryna będzie wymagała częstszej i bardziej zaawansowanej opieki, w każdym momencie możesz dać nam o tym znać i po podpisaniu nowej umowy, zmienimy wersję pakietu już od przyszłego miesiąca. 

Jeżeli zobaczymy, że na Twojej witrynie zwiększył się ruch lub pojawią się inne wzmianki które będą zalecały zmianę pakiety, poinformujemy Cię o tym, ale ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.

Nie musisz. Jeżeli nie chcesz zmieniać dostawcy, będziemy opiekować się Twoją stroną na dotychczasowym hostingu. 

Jeżeli jednak zależy Ci na przyspieszeniu Twojej strony to jednym z niezwykle ważnych elementów jest szybki i wydajny hosting. Zapytaj nas o bezpłatną migrację i dodatkową zniżkę na hosting w ramach naszej współpracy

Jak najbardziej! Wspieramy wszystkie eCommerce oparte na WordPressie w ramach pakietu Advanced.

Możemy wykonać wszelkie prace programistyczne i projektowe oraz zarządzać treścią  i grafiką na Twojej stronie lub dodawać nowe wpisy na bloga.

Jest to usługa dodatkowa i rozliczana godzinowo zgodnie z cennikiem.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia, nasz Portal Zgłoszeniowy jest dla Ciebie dostępny 24/7. Ze względu na specyfikę pracy, na chwilę obecną kontakt telefoniczny służy tylko w celach administracyjnych (obsługa umowy, rozliczenia itp.).

Tak, usuwamy wirusy dla Klientów, którzy korzystają z naszego planu Advanced. Wtedy bezpłatnie usuniemy wirusy z Twojej stony jeśli takie się pojawią. Zapraszamy do kontaktu!

Ponieważ zależy nam przede wszystkim na zapewnieniu stałej opieki nad stroną, jej prawidłowym funkcjonowaniem, a także szybkim wczytywaniem oraz profesjonalnym zabezpieczeniem, nie przepadamy za wprowadzeniem jednorazowych zmian. Z doświadczenia wiemy, że jednorazowe zmiany są po prostu nieskuteczne lub w zależności od modyfikacji wymagają ponownej ingerencji po jakimś czasie, co generuje dodatkowe dla Państwa koszty. Dlatego chętnie pomożemy w opiece Państwa strony i jej dalszym rozwoju jako partner techniczny.

Jeżeli strona przestanie się wyświetlać lub wystąpi z nią inny poważny problem, który nie był spowodowany działaniem użytkownika lub administratora na stronie, naprawimy to bezpłatnie niezależnie jak często usterka wystąpi.

Nie dotyczy to sytuacji gdy problem pojawi się w wyniku działań administratora np. instalacją wtyczki lub zmianą motywu. Oczywiście tutaj z chęcią również pomożemy, natomiast będzie to usługa wykonana w ramach dodatkowych minut według cennika.

Staramy się, aby rozpocząć pracę nad zgłoszeniami do 1-4 godzin roboczych od ich otrzymania. Wszystko jednak zależy od zgłoszenia. Są różne sytuacje, które wymagają indywidualnego podejścia. W umowie zapisujemy, że maksymalny czas reakcji wynosi do 24 godzin, a następnie jeśli to możliwe to rozwiążemy Twoje zgłoszenie w ciągu 24 godzin.

Komunikacja jest dla nas niezwykle ważna, dlatego jeżeli rozwiązanie Twojego problemu będzie wymagało więcej czasu, uprzednio Cię o tym poinformujemy!

Nie obciążamy Klientów żadną dodatkową opłatą za przygotowanie strony do obsługi.

Ostatniego roboczego dnia miesiąca będziemy wystawiać Ci fakturę na kwotę określoną w naszej umowie. Prosimy Cię o dokonywanie terminowych płatności – 7 dni przelewem na nasz rachunek bankowy podany na fakturze.

Oczywiście! W tym przypadku, zaprojektowaliśmy pakiet Custom, aby w pełni zatroszczyć się o indywidualne lub zmodyfikowane rozwiązania na Twojej stronie.

Pewnie! Wybierz plan Advanced, a Twoja strona będzie oczyszczona z wirusów do 24 godzin.

Dajemy Ci swobodę, wierząc, że i tak pokochasz współpracę z nami. Umowa jest podpisywana na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem.

Nie obciążamy Klientów żadną dodatkową opłatą za przygotowanie strony do obsługi. Opłatę przygotowawczą w wysokości 500 zł jednorazowo pobieramy tylko wtedy, jeżeli zrezygnowałbyś ze współpracy w przeciągu najbliższych 6 miesięcy.

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy! Poznamy się i Twoją stronę. Ustalimy co będzie najbardziej optymalne i rozpoczniemy opiekę. Poprowadzimy Cię krok po kroku.

W WordCare™ pracujemy we wszystkie dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Jeżeli chcesz się z nami skontaktować 24/7, wyślij nam wiadomość przez formularz kontaktowy, a odezwiemy się najszybciej jak to możliwe. Obiecujemy!

Load More

Informacje dodatkowe

Broszura informacyjna dla Klientów

Wersja 2.4.3 (najnowsza)

Aktualizacja: 25.03.2020r.