Usterki są nieprzewidziane i nie odpoczywają w weekendy.

7 dniowe wsparcie awaryjne 🔥

Awaria WordPress
w weekend

a my jesteśmy z Tobą.

Co zyskasz?

Nie ważne czy jest to weekend, święto czy po prostu dzień wolny od pracy. Usterki są nieprzewidziane, dlatego pomożemy Ci we wszystkie dni tygodnia z usługą 7Care

Skorzystaj z naszej usługi 7Care i śpij spokojnie także w weekendy i święta.

Przez całą dobę monitorujemy Twoją witrynę. To znaczy, że gdy przestaje działać, wiemy o tym pierwsi. 

Dlaczego warto?

Prosta Subskrypcja

Bezpłatne wdrożenie pakietu

Transparentna komunikacja

Szybka reakcja na zgłoszenia

zwróć uwagę także na to...

Mamy odpowiedzi na Twoje pytania

7 dniowe wsparcie awaryjne WordPress - Pytania

Jak najbardziej! Usługa 7Care jest przede wszystkim przewidziana dla sklepów internetowych (ale nie tylko), których przestój w weekend może przynieść straty w biznesie.

Usługa obejmuje:

 • nielimitowane wsparcie awaryjne – nadzór nad działaniem witryny przez 7 dni w tygodniu (włącznie w święta);
 • reakcję na Awarię i podjęcie działań;

 

Czym jest Awaria? 

Zgodnie z treścią definicji zawartą w „§1 Definicje” OWUCałkowite wstrzymanie działania Witryny lub inną przeszkodę całkowicie uniemożliwiającą prawidłowe korzystanie z Witryny, w tym sytuację w której nie jest możliwe złożenie zamówienia, jeśli Witryna oferuje taką możliwość;

Usługa nie obejmuje:

 • edycji treści,
 • zmiana banerów, slajderów,
 • instalacja, usuwanie oraz konfiguracja wtyczek,
 • zmiany w CSS,
 • dodawania/usuwanie artykułów na bloga,
 • konsultacje e-mailowe z Wykonawcą w zakresie obsługiwanej Witryny WordPress,
 • udzielanie porad, instrukcji, wskazówek, odpowiedzi na pytania,
 • pracy Wykonawcy poza wyznaczonymi godzinami, w której działa usługa 7Care,
 • usuwania Usterek, które nie wpływają na możliwość dokonania zakupu i innych, które nie wpływają znacznie na sposób działania Witryny dla Użytkownika
 • kontaktu telefonicznego ani innego z Wykonawcą poza drogą e-mailową

Usługa obejmuję pracę Wykonawcy w razie Awarii w godzinach 08:00-16:00 CEST przez 7 dni w tygodniu

Usługę możesz wykupić w dowolnym momencie naszej współpracy. Pamiętaj jednak, że aktywacja jest możliwa tylko w dni robocze czyli zalecamy ją zakupić przed ewentualną awarią.

W przypadku rezygnacji z Subskrypcji usługi 7Care, ponowna aktywacja jest możliwa po 3 miesiącach.

Zakup Subskrypcji jest możliwy tylko jako rozszerzenie Subskrypcji aktywnego Pakietu Opieki – pakiety dostępne tutaj

Jedna usługa 7Care obejmuje 1 witrynę WordPress, która jest pod naszą opieką w dowolnym Pakiecie. Wybierz witryny, które chcesz mieć także w opcji 7Care. Mogą to być wszystkie, a może tylko jedna. Pamiętaj jednak, że będziemy mogli pomóc w razie Awarii w weekend tylko tym Witrynom, które mają wykupioną, aktywowaną i przypisaną usługę 7Care. W razie pytań, skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś już naszym Klientem i chcesz dokupić rozszerzenie 7Care do swojego Pakietu Opieki, przejdź tutaj

Jeśli chcesz wykupić opiekę wraz z opcją 7Care, zapraszamy do zapoznania się z naszymi Pakietami Opieki lub skontaktuj się z nami

Jak najbardziej, możesz zrezygnować z usługi 7Care w dowolnym momencie i kontynuować subskrypcję Pakietu Opieki bez zmian. Pamiętaj jednak, że ponowna aktywacja usługi 7Care jest możliwa dopiero po 3 miesiącach od rezygnacji.

Historie i Opinie Klientów

Co mówią o nas Klienci?

Pozostałe usługi

Optymalizacja prędkości

Nasi specjaliści przyspieszą czas wczytywania Twojej witryny, tak aby pomóc Ci zwiększyć konwersję oraz poprawić wyniki Core Web Vitals.

Bezpieczeństwo
i usuwanie malware

Uczynimy z Twojej witryny fortecę, tak aby zwiększyć odporność i podatność na ataki botów i hakerów, a także usuniemy malware.

Nielimitowane wsparcie techniczne

Pomożemy Ci gdy Twoja witryna przestanie działać poprawnie lub klienci nie będą mogli złożyć w niej zamówienia. Bez limitu.

Zarządzanie treścią na stronie

Twój własny zespół wsparcia do dokonywania zmian i modernizacji w witrynie.

Aktualizacje co tydzień

Co tydzień przeprowadzamy aktualizacje motywu, wtyczek i WordPressa.

Kopie zapasowe
w chmurze

Tworzymy przyrostowe kopie zapasowe w bezpiecznej chmurze Amazon S3.

WordPress pomoc i naprawa

Jak pokazują wszelkie statystyki, CMS WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Jeżeli również Twoja strona z niego korzysta i poszukujesz specjalisty, któremu możesz zlecić wykonanie niezbędnych prac, znajdujesz się we właściwym miejscu. Skontaktuj się z nami niezależnie od tego, jakiego rodzaju pomoc Cię interesuje. Jako doświadczeni fachowcy zapewniamy wszechstronne, profesjonalne i skutecznie wsparcie na najwyższym poziomie i w korzystnych cenach!

Wszechstronna i skuteczna pomoc w WordPressie

Istnieją setki powodów przemawiających za wykorzystaniem możliwości, jakie daje CMS WordPress. Prostota obsługi, bezpłatny dostęp, wysoka jakość wykonania, ogromna baza pluginów i gotowych do zastosowania szablonów graficznych, częste aktualizacje – wszystko to sprawia, że mowa o niezwykle popularnym systemie zarządzania treścią, którego używają zarówno największe na świecie korporacje i firmy medialne czy z sektora IT, jak i początkujący blogerzy. Przychodzi jednak taki moment, że samodzielna obsługa WordPressa staje się zadaniem ponad siły właściciela strony, a wówczas warto zgłosić się do nas, żeby uzyskać pomoc.

Zapraszamy do stałej współpracy, w której ramach wykonujemy między innymi prace związane z administracją oraz poprawą funkcjonalności systemu zarządzania treścią. Dodatkowo gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę serwisu. Celem jest zapewnienie naszym Klientom nieprzerwanego, bezawaryjnego i w pełni bezpiecznego jego działania. Trzymamy rękę na pulsie przez cały czas.

Zapewniamy wsparcie małym firmom, serwisom internetowym, freelancerom, instytucjom, osobom prywatnym i każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy w utrzymaniu, obsłudze czy zapewnieniu ochrony CMS-owi przed atakami hakerskimi. Jedną z naszych specjalności jest właśnie zabezpieczenie WordPressa, które wymaga kompleksowych i dobrze przemyślanych działań, ponieważ w standardowej konfiguracji system jest dość mocno podatny na cyberataki. Nasze zadanie polega na wdrożeniu odpowiednich rozwiązań, które zapewniają optymalne, dostosowane do wymagań i możliwości danej strony zabezpieczenie przed hakerami i botami.

Doświadczeni specjaliści od WordPressa

Aby zapewnić płynność i komfort współpracy, dajemy Ci dostęp do panelu klienta, za pośrednictwem którego możesz wysyłać zgłoszenia. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku zarówno wszelkiego rodzaju prac technicznych, optymalizacyjnych i administracyjnych, jak i w razie potrzeby uzyskania profesjonalnego wsparcia merytorycznego. W ramach świadczonych usług nasi specjaliści zapewniają pomoc w wyborze najlepszych, ściśle dostosowanych do indywidualnej specyfiki witryny rozwiązań. Zapraszamy do współpracy także klientów, których interesuje sprawna i wykonana zawsze na czas aktualizacja, co przekłada się na poziom bezpieczeństwa strony.

Zachęcamy do kontaktu każdego, kto chce zlecić dowolne prace przy najpopularniejszym systemie zarządzania treścią i szuka specjalisty, który zapewni wszechstronną pomoc w każdej sytuacji, a obsługa WordPressa nie ma przed nim żadnych tajemnic.

Kompleksowa opieka
i wsparcie techniczne Twojej witryny.

Bezpłatna wycena
opieki Twojego WordPressa
Masz więcej pytań? Zajrzyj do naszego działu FAQ
ℹ️ Jednorazowa pomoc bez stałej opieki?
Dowiedz się dlaczego nie będziemy mogli Ci pomóc w rozwiązaniu jednorazowego problemu bez objęcia Twojej Witryny stałą profesjonalną opieką.